Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam ezt (lenti rész)...

Elmondjam ezt (lenti rész) itthon? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Viszonyom van mostohaapám egyik barátjával. Vagyis ez nem is igazi viszony, mert mindketten szinglik vagyunk, csak szeretünk egymással eltölteni egy kis időt. Itt nem csak a szexre célzok, hanem van, hogy elmegyünk moziba, wellnessezni, teniszezni, vagy csak úgy kocsikázni/motorozni, esetleg próbálom megtanítani főzni.

Anya látja, hogy van valaki az életemben, már rá is kérdezett, de azt mondtam, hogy nem komoly és majd ha úgy érzem, bemutatom. A legjobb barátnőm szerint túlreagálom és felesleges így titkolóznom, nekem is sokkal egyszerűbb lenne, ha őszinte lehetnék otthon és nem kéne mindig kitaláljak valamit.

Most is volt a 19. szülinapom és kaptam tőle ajándékokat, itthon meg tök kellemetlen volt azt mondani, hogy apától vannak.


De csak köztünk van ez a 17 év, meg hogy jóban van anya férjével... Már arra is gondoltam, hogy megkérem az egyik fiúbarátomat, hogy játssza el, hogy ő az. Csak ő meg tényleg belém van zúgva és tudom, hogy elvállalná, de nagyon dögnek érezném magam, hogy így kihasználom. Szóval nem tudom, mit tegyek.



2016. okt. 26. 19:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A pasi szingli,te szingli vagy,most mi a probléma,addig vagy vele,ameddig akarsz,nekem nyoccc.
2016. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon kifognak akadni.
2016. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

A másik felet ( a férfit) is meg kellene kérdezni, sőt, neki is vállalnia kellene, hogy " barátkoztok", hiszen nem egyedül vagy a dolgokban.

A haver srácot viszont ne keverd bele, mert azzal tényleg nagyon megbántanád.

2016. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3%

10-es, orvos látott már? Vagy csak beragadt az apakomplexus gomb? Erre az esetre még erővel sem foghatnánk rá. Jól érzi magát vele, ennyi. Az apjával nem dugni szokott az ember. Ez csak egy hülye kifogás, amivel érvelhet az, akinek nem tetszik. Unalmas. Felnőtt férfi - felnőtt nő. Pont. Dolgozd fel.


Kérdező, ha semmi komoly, akkor tartsd csak titokban. Majd tart, ameddig tart. Élvezzétek ki. 😊

2016. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez tudod mi kérdező?

Te örülsz,mert egy idősebb pali szóba állt veled.

"Érettebb vagyok a kortársaimnál, a korombeli fiúk mind olyan gyerekesek....stb"

A pali örül,mert elmondhatja a haveroknak, hogy friss zsenge pipi akadt a horogra....

36 évesen túl van már ezen azon,esetleg az élettárs,feleség gyerek téma is játszott....beleunt a mindennapok szürkeségébe,fő a változatosság.

Na meg ugye a pasik körébe nagyon menő,ha elmondhatják, hogy egy fiatal cicust újítottam be.


Nem hinném,hogy hosszútávon kellene gondolkodnod,de ameddig tart élvezd ki minden pillanatát!

2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

# 10

Anya hagyta el, féléves koromban. De ettől függetlenül nagyon jó a kapcsolatunk.

Azért nem ez az első kapcsolatom, szóval már előtte is volt dolgom fiúkkal. Csak azok inkább "kavarás" jellegűek voltak, szóval olyan program, hogy mozi, közös főzés szóba sem jött.

Nem akarok egyáltalán komoly kapcsolatot jelenleg, nekem ez tökéletesen megfelel. Ott van, ha szükségem van rá, de ha 1-1 buliban jól érzem magam valakivel, az sem gond.

Nem hinném, hogy "kitennének" egy ilyen téma miatt. Azért jobban szeretnek... :D

Bár külön élek, hétvégente vagyok velük (egyetemista vagyok), szóval nem kéne az utcán éjszakáznom egy percig sem.


Igen, tényleg nem a személyisége fogott meg először. De nem pár hete tart a dolog, szóval eléggé sikerült megismernem és nem csak a külseje megnyerő, hanem a személyisége, viselkedése is.


Sem Ő, sem a nevelőapám nem az a "kocsmában töltöm a szombat estéket" típus, meg nem is az a szint, ahol a problémákat verekedéssel oldanák meg. Úgyhogy ettől nem félek.

Felnőtt vagyok, szóval kétlem, hogy ez mentális betegség lenne... :D


# 15

Hááát igazából kicsit tévedésben vagy. Rajta kívül is elég sok "idősebb pali" állna velem szóban általában a külsőm miatt. Meg neki is minden éjszakára jutna egy korombeli lány, ha akarná. Az élete pedig sosem volt szürke, a munkája sem éppen monoton, komoly kapcsolata sem volt soha.

2016. okt. 26. 21:50
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Azért 18 évesen egy szinte apádkorabeli, 2x annyi idős pasival kavarni minek? Ja, megvan, elvisz wellnesezni, teniszeni....
2016. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nekem nem jelent túl sokat, hogy van pénze. Mármint jó, hogy kocsival megyünk mindenhová és nem BKV-val, meg hogy simán elmehetünk pihenni, nem kell féléveket spórolni rá.

De én sem szegény családban nőttem fel, szóval nekem ezek nem olyan dolgok, hogy "azta".

A kérdésedre a válasz pedig az, hogy jól néz ki nagyon, megértjük egymást és szeretek vele lenni.

2016. okt. 26. 22:37
 19/22 anonim válasza:
100%
Hasított tüzifáról is tudsz linket küldeni?
2016. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
96%
#19 eladó villástargonca nem érdekel? akár cserélném is rotációs kapára
2016. okt. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!