Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam ezt (lenti rész)...

Elmondjam ezt (lenti rész) itthon? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Viszonyom van mostohaapám egyik barátjával. Vagyis ez nem is igazi viszony, mert mindketten szinglik vagyunk, csak szeretünk egymással eltölteni egy kis időt. Itt nem csak a szexre célzok, hanem van, hogy elmegyünk moziba, wellnessezni, teniszezni, vagy csak úgy kocsikázni/motorozni, esetleg próbálom megtanítani főzni.

Anya látja, hogy van valaki az életemben, már rá is kérdezett, de azt mondtam, hogy nem komoly és majd ha úgy érzem, bemutatom. A legjobb barátnőm szerint túlreagálom és felesleges így titkolóznom, nekem is sokkal egyszerűbb lenne, ha őszinte lehetnék otthon és nem kéne mindig kitaláljak valamit.

Most is volt a 19. szülinapom és kaptam tőle ajándékokat, itthon meg tök kellemetlen volt azt mondani, hogy apától vannak.


De csak köztünk van ez a 17 év, meg hogy jóban van anya férjével... Már arra is gondoltam, hogy megkérem az egyik fiúbarátomat, hogy játssza el, hogy ő az. Csak ő meg tényleg belém van zúgva és tudom, hogy elvállalná, de nagyon dögnek érezném magam, hogy így kihasználom. Szóval nem tudom, mit tegyek.



2016. okt. 26. 19:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Balatonra néző anyósomat cserélném csak rotációs kapára.
2016. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%

1 és 19-es válaszon sirasig röhögtem, koszi.


Kérdező intelligens es jo humorú (ld. elso válaszra adott reakció). En sajnalnam, hogy a gyerekem ezt csinalja, de neked meg nincs bejelentési kötelezettséged. Szoval ahogy érzed.


41/N

2016. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!