Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, nagyon idegesít?

Mit csináljak, nagyon idegesít?

Figyelt kérdés

Az anyám hozzám költözött egy időre. (magánügy hogy miért, de jelenleg nálam van.)

Mindent elpakol, múltkor arra értem haza, hogy átrendezte a nappalit, mert neki nem tetszett úgy ahogy volt. Kisajátítja az én cuccaimat, harácsol, mintha az az ő lakása lenne, és én lennék a hibás. Ha ez nem lenne elég, idehozta a rühes macskáit,pedig jól tudja hogy utálom őket. Amint elköltöztem otthonról rögtön vett egy macskát. 3 macska mászkál az étkezőasztalomon, ahol eszek, a fotelre rakja tányér nélkül a macska vitaminját,és úgy nyalja fel a bútorról a kaját. Csak szerintem gusztustalan... Megmondtam neki hogy ez így nem mehet tovább, mindig megígéri hogy figyel, de aztán sosem tartja be. Megegyeztünk hogy éjszakára az előszobában maradnak a macskák. De mire ébredtem? Egy macska mászkál az ágyamon. A kutyám is megsínyli a helyzetet, utálja ő is ezeket az állatokat. Egyszer átvitte az anyám a kutyát a szomszédhoz, mert zavarja a macskákat.

Qrvára elegem van az összes macskából, a gusztustalan anyámból.


2016. okt. 28. 11:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Macskahúgyszagú a lakásom, mindenhol macskaszőr... Kirakom az összes dögöt...
2016. okt. 28. 11:38
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Te lakásod, te szabályaid. Mondd meg anyádnak, hogy ha nem tartja kordában az állatokat, akkor mehet velük oda, ahova akar.
2016. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Quatermain ***** válasza:
87%
Ezt vállaltad (magánügy hogy miért), de te ennek tudatában fogadtad be édesanyádat. Nem értem innen kezdve a problémádat.
2016. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Felét elolvastam.

Ha nekem lenne ilyen ember életemben, már nem lenne.

2016. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipanaszkodtad magad?Most jön az a rész,hogy amikor mindenki azt írja,hogy rakd ki anyádat macskástól,felnőtt ember,oldja meg az életét,vagy a macskákat ajándékozzátok el,mert az a te lakásod,te mondod meg ki lehet ott,erre jönni fogsz a "dehát mégiscsak az anyám"-szöveggel.Innentől kezdve valóban értelmetlen probléma.Oldd meg.(Magánügy,hogy hogyan)
2016. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem azzal, hogy nagy macskabarát vagyok.

Ennek ellenére a helyedben tisztáznám anyámmal, hogy őt befogadom, (végül is felnevelt, és a többi), de a macskáinak nem tartozok semmivel. Vagy keres nekik egy panizót, amíg elköltözik tőled, vagy keres nekik másik gazdát, egy hete van rá. Aztán viszed őket menhelyre!


Másrészt: nem pakoljon nálad. Jelöld ki, mi az ő "területe", melyik szobában, szekrényben, stb. tarthatja a cuccait, a többiben a te dolgaid vannak, ahhoz nem nyúlhat! És vegye tudomásul, hogy ő ott VENDÉG, akinek hamarosan költöznie kell.


Célzatosan adj a kezébe albérlet hirdetéseket, szórólapokat, hogy érezze, hogy nem lesz ez végleges állapot.

2016. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
54%
Rúgd ki a vén csotrót.
2016. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nagyon nehéz megadni a helyes választ.

Mint embert sajnálom az édesanyádat, talán a macskáiban találja meg az örömét?!Terasz nincs,hogy oda lehetne kirakni õket?

2016. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokáig lesz még ott anyukád? Ha igen, akkor én inkább bérelnék neki egy kis lakást (nem tudom te is megteheted-e). Ha nem teheted meg akkor a macskákat vigyétek el átmeneti szállásra, anyukád pedig fogja fel, hogy ne nyúljon a cuccaidhoz.
2016. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Komolyan kitennéd anyádat pár macska miatt?

Ezért nevelt fel téged, szeretetben, békességben?

2016. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!