Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagy csúnya azt...

Szerintetek nagy csúnya azt gondolnom, hogy apám jobb nőt érdemel anyámnál?

Figyelt kérdés
A szüleim tisztességes, ám elég furcsa emberek. Apukám nagyon energikus, 52 éves létére egy 10est lazán letagadhatna a korából (engem többször is néztek a feleségének, pedig kerek 30 év van köztünk), anyukám viszont elhízott, kissé igénytelen, munkájába belefásult nő. Totál egymás agyára mennek otthon, látszik, hogy nem boldogok (persze lehetne rosszabb is, azért nem verekednek meg alkoholisták de akkor is). Én inkább apás vagyok és rá is hasonlítok, néha olyan gondolatom van, hogy mi lenne ha apa elhagyná anyát és összejönne egy hozzá jobban passzoló, fiatalabb nővel. Szerintetek nagyon csúnya, ha ilyen gondolataim vannak? (Nem tehetek róla, akkor is ezt gondolom)

2016. okt. 30. 17:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Tök mindegy, hogy csúnya gondolat, vagy nem. A lényeg az, hogy valószínűleg nincs igazad.
2016. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Igen, csúnya, Főleg hogy anyukád valószínűleg apukád mellett lett ilyen.
2016. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Elég csúnya, ha neked az határozza meg, hogy két ember mennyire illik össze, hogy melyik hogy néz ki.

Az a megoldás még nem jutott eszedbe, hogy anyukádnak segíts? Mondjuk hogy segítesz a házimunkában, hogy addig ő tudjon egyet pihenni? Vagy megkérdezed, hogy nincs-e kedve veled együtt menni fodrászhoz, mint két barátnő? Esetleg vacsorára csinálsz egy könnyű salátát, és megkínálod vele?


Tudod, anyád szült legalább egy gyereket, felnevelt titeket, ellátja a háztartást, mellette dolgozik, és feltételezem, hogy már ő sem 22. Valószínűleg a klimax is utolérte, ami az alakján is nyomot hagy. És szerencsétlen egy ledolgozott, hűségben leélt életért cserébe annyit érdemel a saját lánya szerint, hogy a férje hagyja el egy szebbért?!


Csúnya gondolataim vannak nekem is, de tudod, leszel te még 40 fölötti, munkában megfáradt feleség, akinél akad szebb meg fiatalabb... Aztán majd nézz ugyanezzel a szemmel a férjedre!

2016. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Itt egyáltalán nem anyukád külsejével van baj. Azzal van baj, hogy nem szereted a saját édesanyádat. Rettentő szánalomra méltó, hogy neked nem sikerült egy normális anya-gyerek kapcsolatban felnőni. A saját gyerekeddel azért majd próbáld meg. Amikorra pedig elhízol és igénytelen leszel, mint anyukád, akkorra keresel a férjednek egy jó nőt magad helyett ugye?
2016. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
hát kis híján lehánytam a monitort, annyira undorító a szöveged. Az apakomplexusodat kezeltesd, elég súlyos.
2016. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Ne vedd bántásnak, de te is egy tizesse fiatalabbnak tűnsz. Mármint a gondolatmeneteiddel.
2016. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Majd jusson eszedbe 10 év múlva, hogy az aktuális párod pattintson le egy fiatalabbért.

Mintha egy retardált óvodás írta volna ezt a kérdést.

2016. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

"engem többször is néztek a feleségének, pedig kerek 30 év van köztünk"

Azon filóztam, hogy most akkor apukádról hitték hogy lánya korabeli nőt kefélget, vagy téged néztek anyád korúnak?

2016. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Segithetnel anyukadnak fittebbe valni. Pl jarjatok egyutt futni, vagy edzesekre, segits neki, h ne felfrissuljon. Figyelj anyud nem azert lett ilyen, mert benne van a genjeiben. VALAKIK miatt lett ilyen. Ahelyett, h eliteled inkabb segits rajta, a SAJAT ANYADROL VAN SZO! Anyud is lehet meg gyonyoru, csak segitsegre van szuksege es MEGERTESRE! VALAKIRE, AKI ELINDITJA ES BIZTATJA! Szerintem amit te muvelsz az hatba szuras. Kulonben is az a szebb, fiatalabb no nem biztos, h jo fej is. Meg o sose fog ugy szeretni, mint a sajat anyad. Ezen azert gondolkodj el es HA LATOD, H BAJ VAN PROBALJ MEG SEGITENI, NE ELITELNI!
2016. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Segits neki, h felfrissuljon*. Utso voltam🙌
2016. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!