Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az apám...

Mit csináljak, ha az apám direkt tönkre akarja tenni az arcom, a bőröm, a kinézetem, és nem hagy békén sohasem?

Figyelt kérdés
nemrég voltam kozmetikusnál aki azt mondta, hogy laktózérzékeny vagyok ezért vannak furcsa puklik (nem pattanások!) az arcomon. és azt is mondta, hogy nem szabad nyomkodni. de az apám ezt semmibe veszi, állandóan mondja, hogy milyen ronda pattanásos a bőröm, és mivel régebbi elvekben hisz állandóan nyomkodja. csak azt mondja, hogy azt szeretné, hogy jobban nézzek ki, de az arom egyre rondább. MIT TEGYEK??????????????

2013. aug. 8. 00:27
 1/2 anonim válasza:

ne engedd hogy nyomkodja. ez am is kicsit fura nekem, hogy ő nyomkodja. na mindegy, nem ez volt a kérdés:) a kozmi szerint akkor nem pattik...kérj tőle tanácsot, hogy mit használj rájuk, hogy ne legyenek azok a bőrödön.

és ha szépen elmúlnak, akkor majd apukád nem tud mit nyomkodni:)

2013. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos csak jót akar. De nem biztos, hogy a nyomkodás jót tesz neki. Ha tényleg nem pattanás heges maradhat a helye. Mond meg az anyudnak lehet ő megérti és elmagyarázza az apudnak. És menj el orvoshoz. A kozmetikus vizsgálat nélkül nem hinném hogy jó diagnózist állított fel. A laktózérzékenységnél ki kell hagyni az étrendből mindent, ami tartalmazhat tejet. Ha attól van, és diétázni fogsz, akkor idővel elmúlnak a pattanások. De inkább menj el orvoshoz! A kozmetikus nem orvos!
2013. aug. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!