Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem hajlandó munkát...

Anyám nem hajlandó munkát vállalni, és velem, meg a nagyszüleimmel tartatja el magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találtam neki több munkahelyet is, de nem is érdekli, már 10 éve nem dolgozik, a szülei tartják el, ők fizetik helyette a rezsit is.

Mondtam neki, hogy gyárba jó lenne, oda nem kell nagy tudás, de azt mondta, hgy ő nem fog olyan helyen dolgozni.


Ez így még rendben van, csak ha majd mamámék nem fognak élni, anyámnak meg nem lesz nyugdíja, én nem fogok neki segíteni, mivel nem szeretem a gyenge embereket, akik nem tesznek magukért semmit, szóval ha nem dolgozik éhen hal.

De én úgy veszem észre nem gondolkodik előre, hogy nem sokáig számíthat már a szülei segítségére.

Ráadásul már a szülei is kizárták a házukból, zárat cseréltek, van hogy minden héten elmegy pénzt kérni az anyjától.

Elég szégyen szerintem, amikor simán kereshetne 100 ezret is.


A másik meg az, hgy egy beszélgetésünk alkalmával célzott rá, hogy én fogom majd eltartani, mert a fizetésemből simán tellik majd rá, meg arra is, hogy felújítsam a lakását, meg vegyek neki új szekrénysort, stb

Szerintem elég felhábrító, hogy egy munkaképes nő koldul, ráadásul a saját rokonaitól.

Szégyentelen egy nőszemély, az biztos.

itt nagyon összevesztünk, mondtam is neki, hogy a családtagjaidól nem szégyelsz kéregetni? Miért nem állsz ki az utcára?

Természetesen erre nagyon megsértődött, de szerintem igaz, ne a saját családjától vegye e a pénzt, ha már lusta.


Nekem saját család kell, saját ház, nem fér bele, hogy egy bolond öregasszonyt is eltartsak, szóval jó lenne valahgy rávenni, hogy elmenjen dolgozni.


2016. okt. 31. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne aggódjatok, addig talán éhen pusztul a vén boszorka
2016. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Anyám nem hajlandó munkát vállalni... 10 éve nem dolgozik, a szülei tartják el"


"Anyuka kicsi lánya"

2016. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

* Még mielőtt belekötnek, ez nem a kérdezőre vonatkozik,

csak pont ezt szokták odaírni a pasikhoz is.

2016. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
tényleg van szülőtartás. de meg lehet támadni ,ha érdemtelen arra. pl évtizedekig nem dolgozott,holott nem volt beteg
2016. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!