Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek, hogy a...

Ti megengednétek, hogy a lányotok ruhát rendeljen a netről, ha a saját pénzén venné?

Figyelt kérdés

8.000 Ft-al olcsóbb, mintha a boltban venném meg, ráadásul itt lakunk a senki földjén és egy csomót utaznom kellene miatta.

Mondtam otthon, de anya meg teljesen kiakadt, meg mondta, hogy ő ezt nem veszi át és hasonlók. Én meg ugye iskolában vagyok olyankor és nem tudnám sehogyan sem átvenni.

Már így is elkapkodják azonnal, mert Joy-napok vannak. Jövő hétvégen mikor el tudnék utazni érte, lehet már nem marad és drágább is lesz, akkor már. Amúgy 17 éves vagyok és téli kabátot akarok venni, mert nincs.


2016. nov. 11. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Legtöbb netes árurendelésnél meg lehet jelölni, hogy hogy kéred a szállítást: házhoz, valamilyen csomagpontra (Pick-pack, Posta Csomagpont), esetleg személyes átvételt kérsz. Válassz valami mást mint a házhoz szállítás és akkor át tudod venni a megjelölt helyen, mondjuk ami közel van a sulidhoz.
2016. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Itt sajnos csak házhoz szállítás van. Fizetési módok vannak, így azt nem neki kellene, csak kellene venni a csomagot. Ismerem és komolyan megteszi, hogy nem veszi át.

Ráadásul, ha mégsem lenne jó a méret, akkor megölne érte, hiába nem ő fizeti.

A 3 évvel ezelőtti sajnos szét is szakadt, elkopott, belül kibolyhosodott. Valamit muszáj vennem, ha már ő nem akar. Annyira vágytam már egy ilyenre.

2016. nov. 11. 08:15
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

A házhozszállításhoz olyan címet adsz meg, amilyet akarsz. Nincs valami kisbolt, ahol ismersz mindenkit, vagy a sulidban a portással pl. nem lehet megbeszélni, hogy ha csomag jön, vegye át? Esetleg valaki ismerős, rokon, aki otthon szokott lenni?

Rendszeresen rendelünk netről, ruhát is, így nem lenne semmi bajom ezzel.

2016. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megengedném. Csak azt nem értem, ez rajtad mit segít. Nem én vagyok az anyukád.
2016. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én engedném, de ha anyád nem, azzal nem lehet sok mindent tenni.


Figyelj, házhozszállításhoz bármilyen címet lehet mondani. Megbeszéled a suli portásával, hogy mittudomén, egy doboz bonbonért legyen szíves átvenni a csomagot vagy szólni neked, hogy megérkezett. Vagy egy közeli kisboltba, ismerősödhöz.

2016. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötletet mondanak itt többen is. Esetleg egy barátnődet is megkérheted, hogy hozzájuk menjen.
2016. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendeld egy barátnődhöz .
2016. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
97%

Megengedném.

Én kb a ruháim 60%-át a neten rendelem (ASOS, Zara, H&M, RevolveClothing és társaik). Egyszerűen frászt kapok a koszos, rosszul megvilágított próbafülkéktől, a tömegnyomortól, ami néha van 1-1 boltban. Esetleg csináld azt, hogyha nem vagy biztos a méretben, 2 méretet rendelj és az egyiket visszaküldöd, ez általában maximum 1000 Ft szokott lenni, nem egy hatalmas összes.


Rendelheted barátnőhöz is, vagy nekem pl. szokott olyan lenni, hogy e-mailben megírják a kiszállítás előtt 1-2 nappal, hogy kb. hány órakor érkezne a csomag, és ha az az időpont nem jó nekem, választhatok másikat.

2016. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem rendeled a suliba?
2016. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül megengedném, én is szoktam az internetről rendelni, nincs benne semmi ördöngősség.

Rendeld a sulidhoz vagy egy barátnődhöz, a futár úgyis telefonál, amikor odaér - a szállításhoz oda tudod írni kommentben, hogy mikor van szüneted, vagy leadhatják akár a portán is, ahol átveszed. Régen én is így oldottam meg, manapság pedig mindig a munkahelyemre szállíttatom a netről rendelt cuccokat.

2016. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!