Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék el költözni de csak...

Szeretnék el költözni de csak 12éves vagyok lehetséges az hogy egyedül éljek? Azért szeretnék elköltözni mert az egész családom utál ha hozzám is szólnak akkor csak ordibálnak velem

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 10:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
Remélem hogy ez a kérdés kamu.
2016. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Jaj istenem, 12 evesen mindenki utalja a szuleit, en is el akartam koltozni, meg bucsulevelet is irtam...
2016. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
71%
Hányinger amiket reagáltok egy 12 éves kétségbeesett gyerek kérdésére. Nem tudom felfogni, hogy ennyire defektes itt mindenki érzelmileg? Nem véletlen írja ki erre az oldalra a lelki problémáit, hisz valószínűleg nincs kivel megbeszélnie őket. Kérdező: javaslom, hogy fordulj az osztályfőnködhöz és meséld el neki milyen problémáid vannak otthon, lehet hogy van iskolapszichológus is, akkor hozzá is próbálj eljutni. Ezek az emberek jó esetben tudnak neked segíteni megoldani az otthoni gondokat. Ha nem járnál sikerrel, akkor írj nekem és segítek valahogy megoldást találni. Vigyázz magadra és írj hogy alakul!
2016. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
87%
Egyébként hasonlót éltem át én is, mint te, engem olyan 11-12 éves koromban kezdtek el dobálni a szüleim egyik helyről a másikra, 16 évesen már albérletben laktam. Előző vagyok.
2016. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
#13 az nem erzelmi defekt hogy egy gyerek hisztijet nem vesszuk komolyan. Minekutan konkret peldat nen irt a kerdezo, igy csak talalgatni lehet hogy valoban olyan rossz e az otthoni legkor vagy csak o nagyitja fel. Mert azert valljuk be, ilyen korban a gyerekek hajlamosak mindent szemelyes tamadasnak venni. Orditanak vele? Arra nem gondolsz, hogy lehet hogy okkal? Mert pl. szemtelen, visszafelesel, mikozben kovetelodzik, a szulei meg ejjel-nappal a beluket kidolgozzak azert, hogy o mindent megkapjon? Lehet hogy nekem is eldurranna az agyam. Szerintem siman lehet ez a hatterben.
2016. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
18%

Egyenlőre 12 évesen még a seggedet se tudod kitörölni.

Megértenénk a hisztidet, ha mondanál konkrét érveket. Egyébként azt figyeltem meg, hogy a netezést megengedik neked, szóval annyira rossz emberek nem lehetnek a szüleid. Nekem jó ha megengedték ennyi idősen, hogy heti egyszer netezzek. Te pedig itt nyavajogsz. Mellesleg nem tudsz helyesen írni. Az elkötözni szót külön írtad pedig azt egybe kell. Nagyon gáz vagy, mert ez harmadikos tananyag. Így hogyan szeretnél külön életet élni?

Egy buta, hisztis taknyos vagy.

2016. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Az anyukám nem réggen vált el a nevelő apukámtól nem mondanám azt hogy jó életem volt kiskoromban apám meghalt plusz már csak akor vagyok az anyukámmal mikor ebédelünk és utána csak a szobámba vagyok mert vaszekedés van hazavarom nincs más rokonom sem anyukám igaz hogy sokat dolgozik és a stresztől ki van de sajnos a testvérem is rühelnek nincs senkim csak az osztálytásaim de jobb lenne új életet kezdeni mindig is nagyon szerencsétlen voltam bár miről volt szó sport tanulás müvészet írás semmiben sem voltam jó az egyik komentelő aki azt mondta nekem hogy szóljak tanárnak nem szeretem az ilyeneket megbeszélni főleg hogy egytől egyig rühelnek főleg az osztály főnőkőm még azért is leordit ha a padtársam nem figyel
2016. nov. 12. 17:39
 18/26 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egyszerűbb volna, ha alkalmazkodnál a helyzethez. Kerüld a konfliktusokat és próbálj meg pozitívan mutatkozni előttük. Ne azért csináld, hogy eleget tegyél nekik, hanem saját magad érdekében. Ha alázatos maradsz, akkor legalább nem dörgölhetik az orrod alá, hogy nincs igazad. Hidd el egy idő után ők is belefáradnak a marakodásba. Ha van ebben a feszült légkörben egy olyan, akiben nincs rossz indulat, akkor biztos változni fog a helyzet. Mindenesetre: take it easy, keep smileing.

Lehet, hogy egy fura módszer, mert ezzel alárendeled magad nekik, de még mindig jobb, hogy lázadsz és csak stresszelsz miatta. Ezt az egészet fogd fel egy megpróbáltatásnak. Ha sikeresen jársz el, a személyiséged is fejlődhet. Meg egy idő után lehet, hogy újra szeretni fogjátok egymást.

2016. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Persze költözz el,teljesen nyugodtan!

De remélem vágod,hogy akkor melozni is kell?Vagy mit gondolsz vesznek ki neked albérletet amit a szülők fizetnek,meg ellátnak?!

Szokásos kamaszkori baromság ,divat lett h ennyi idősek mind el akarnak költözni!De nem látnak bele a dolgokba,h nem is oly egyszerű még 1 felnőttnek sem !

2016. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egész család utál.

A testvéreid is "rühelenek".

Állítólag anyukádon kívül nincs más rokonod...

2016. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!