Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak sokan mondjak hogy...

Anyámnak sokan mondjak hogy ribi vagyok, és ő el is hiszi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta van párom,soha nem csaltam meg,soha nem csináltam olyat ami "ribis" lenne,sőt míg talán visszafogotabb is vagyok.Miert mondjak ezt neki? (Pontosan nem tudom kik de minden heten ezzel jön haza) nem ertem :( itthon mindig kapom a leszidast hogy jo hírem van a városba meg hogy szégyent hozok a családra.Tenyleg soha nem voltam olyan lány.
2016. júl. 20. 20:54
 1/10 anonim válasza:
91%
Nem lehet, hogy csak egy "jóakaróddal" beszélt és egyből úgy veszi, hogy az egész város erről beszél? Sajna én apám is ilyen, ha egy embertől hall valamit (most nem csak a ribis dologra mondom), akkor egyből ezt hiszi. Szóval tapasztalatból mondom :/
2016. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta több embertől hallotta. Nem tudom :( csak rossz hogy inkább nekik hisz
2016. júl. 20. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha az anyád inkább az idegeneknek hisz, mint a saját lányának, ott már bajok vannak. Üljetek le, és beszéld meg vele
2016. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
nálunk is ez a helyzet
2016. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért ha többen is mondják biztos van valami valóságalapja
2016. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos érdekel valakit a városban hogy te ribi vagy vagy sem...
2016. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Gyanítom egy rakat unatkozó vén boszorkány lehet, tipikus telepi szerverbanyák.

Nálunk is volt olyan, hogy nagyanyám azzal hívott fel minket, hogy a Rózsi/Mari/Teri/Piri/Stb néni apámat egy fiatal kis k*rvával látta. Namármost kiderült, hogy apám az adott időpontban nővéremet (aka a lányát) vitte bevásárolni.

2016. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Az is lehet,hogy ő maga gondol annak. Csakhogy nehogy elárulja magát hallomásra hivatkozva vágja a fejedhez.

Vagy az a sok hang,ami a fülébe súg nagyon lehet,hogy egy,akinek a véleményére nagyon ad. És,hogy nagyobb vízhangja legyen,mikor hozzádvágja felnagyítja az egész városból eredő pletykákra a dolgot.


Lehet van néhány,vagy egy jóakaród,aki terjeszti a hírt és úgy jut anyád fülébe.

Kérdezz rá honnan hallja ezeket. És ne fogadj el válaszkerülő megnyilvánulásokat.

2016. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tanácsolom hogy ne foglalkozz a szellemileg sérült anyáddal.
2016. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen anyád van van, aki ennyire nem ismer. Ez nem a Te hibád, hanem az Ő bizonyítványa. Ne törődj vele, nem érdemli meg. Az ő baja ha vadidegen emberek véleményére ad. Ebben a mai elégedetlen világban, ahol mindenki kibeszél mindenkit, mindenki teszi az agyát mindenkinek és nyalizik, titokban meg utálja... Van még olyan naiv és buta ember, aki más szavát fenntartások nélkül elhiszi? Hűha...
2016. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!