Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az anyámék...

Mit tegyek ha az anyámék túlságosan gyerekként kezelnek?

Figyelt kérdés
Érett, komoly gondolkodásom van a minden olyan dologgal kapcsolatosan amivel annak kell lenni. Mégis úgy vesznek mint egy kis 12 éves gyereket nagyon idegesít, mondok valamit és semmibe veszik. Amúgy nem is dohányzoztam még meg semmi ilyen, hogy tudnék változtatni ezen, hogy felnőttebbként nézzenek?
2016. okt. 17. 15:03
 1/9 A kérdező kommentje:
16F
2016. okt. 17. 15:04
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Kezdd ott, hogy ha infantilisnek kezelnek ne GYK-ra jöjj nyafogni...

Ha ez meg van a következő lépés az legyen, hogy a problémáid old meg magad es be egy anonim fórumon kérj segítséget idegenektől.

Mit szólsz?

2016. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
járj diákmelózni, ne várd hogy minden költségedet ők állják pl...
2016. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Nyílván egyke vagy... Beszéld meg a szüleiddel, hogy nem vagy már baba, én is ezt csináltam és tudomásul vették, jó nem azonnal, de amikor már párszor szóltam, hogy ne oktasson ki, megtudom oldani stb...észre fogják venni
2016. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 17. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem is dohányoztál? xD Ez máshol alap.

Ha tényleg annyira érett gondolkodásod lenne, tudnád h hogy kezeld az ilyen helyzeteket. Látod most is segítségre van szükséged.

2016. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekként kezelnek, mert az is vagy. 18 éves kortól leszel nagykorú. Addig csak hiszed. Cigizni pedig normális embernek nem szokása. Ilyenre hivátkozni nem vall érett gondolkodásra.
2016. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Miért kéne felnőttebbnek nézni?

Gyerek vagy! Ezzel semmi gond! Nem kell semmit sem siettetni.

Egyébként a szüleidnek még 30-40-50 éves korodban is gyerek leszel :D

Anyukám most azon agonizál, hogy beteg vagyok, semmi komoly, csak egy kis megfázás. 40 éves vagyok. Mondtam is neki, hogy ne aggódjon már ennyire, nem vagyok gyerek. Erre ő, de igen, nekem akkor is a gyerekem vagy :) Szerintem ez inkább aranyos :) Addig jó, amíg vannak szüleid és érdekli őket, hogy mi van veled.

2016. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ellarella0210 válasza:

Szerintem örülj ha a szüleid kinyalják a seggedet xd boccs a durva fogalmazásért...

Mond a szüleidnek hogy ne kezeljenek igy,vagy egyszer csinálj olyat amit nem szabadna neked! Majd anyud belefog fáradni és éefog szarni téged..ha ténleg ezt szeretnéd


Én pld. Örülnék neki..



Utcso tipp: költözz el...

2016. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!