Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 13...

Szülők! Ti elengednétek a 13 éves lányotokat vonatozni a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves kislányom (néhány hónap múlva 14).Szokott néha panaszkodni,hogy Hétvégente senki nem jön át hozzá,és senkivel nem tud lenni,mert az összes barátja Irsán van,mert ott is összebarátkoztak néhány fiúval/lánnyal.Őt is szokták hívni,és hízelegve engedélyt is kért,de én nem engedtem neki.Emiatt nem csapott egyáltalán hisztit,csendben elfogadta,csak látszik rajta,hogy szomorú emiatt.A korához képest érett,tud vigyázni magára.Már Pestre is felengedtem egy-két barátnőjével mozizni/vásárolni.Ez a város fél órára sincs innen,de akkoris féltem.A tanulmányi eredményével sincsen baj.

Ti mit tennétek?:/



2016. nov. 19. 11:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy ezt nem a szülő írta. De amúgy nem értem az ilyet. Én 12 éves korom óta minden hétköznap "vonatoztam" a fél órányira lévő gimnáziumba. Nem is értem, hogy jön ide a vonat, miben rosszab mint pl. a busz? A fél órányi távolság sem nagy. Aki ennyire túlfélti a gyerekét, az ne csodálkozzon, ha önállótlan lesz.
2016. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Fél órás út nem nagy ordongosseg.

Gondolom nem kell atszallnia.

Elkisered a vonat/busz megalloba, pontosan megnezitek, mikor ér oda a busz, figyelmezteted, hogy nézza az idot es a tablakat, esetleg szoljon egy utasnak, hogy szoljanak ha odaert, nehigy tovabbmenjen.

Kosd ki, hogy a baratnoi menjenek ki elé a megalloba, es kiserjek el haza, ne egyedul boklasszon.

Én életemben eloszor 11 evesen utaztam a bararnomhoz.

Raadasul neten ismertem meg a masik kislanyt :D

Igaz, ez nem tul jo otlet, de hat az ugy volt, hogy nagyon szerettunk volnabtalalkozni, de annyukam felt(erthetoen), hogy valami pedofil stb, és az o anyukaja felhivta az enyemet telefonon, es kiderult, hogy régi ismerosok :D

Najo elkalamdoztam.

Mondd meg a lanyodnak, hogy te is beszelni akarsz a gyerelek szuleivel, mielot elengeded.

Ciki vagy nem ciki..

Mondd meg neki, hogy kompromisszumot vagy hajlando kotni, ha nem felel meg, igy jart.

2017. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Most latom, hogy mar regi kerdes.

Gondolom nem aktualis..

Azert a fejlemenyeket leirhatod igy utolag:))

2017. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!