Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan háborodtam...

Szerintetek jogosan háborodtam fel? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy bemegyünk a városba,és mivel az én telefonom elromlott ezért úgy volt,hogy anya ébreszt majd fel.

Ez rendben is lett volna,csakhogy mikor felkeltem,és ránéztem az órára,akkor láttam,hogy egy órávalkésőbb van (!) és mikor megkérdeztem,hohy miért nem keltett fel,azt válaszolta,hogy azért,mert nem volt kedve bemenni a városba,és olyan rossz idő volt (!).


2016. nov. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem jogosan. Mehetsz egyedül is, ha akarsz
2016. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Felöltözöl és elmész. Mi is a baj tulajdonképpen?
2016. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem igen, hiszen megbeszéltetek valamit, ami nem úgy történt. Ugyanakkor ha felkelt, és úgy közli, hogy mégsem akar bevinni, akkor is ugyanott vagy, nem? Akkor meg nyilván hagyott inkább aludni. :) A lényeg, h elvben jogos, ha felháborodsz, de gyakorlatilag nem érdemes felfújni, a "nem volt kedvem"-ből nekem az jön le, hogy semmi fontosat nem akartatok ott csinálni, mármint nem állásinterjút késtél le emiatt, vagy ilyesmi...

Majd bementek máskor, nyugi, élvezd a vasárnapot! :)

2016. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Minek ébresszen fel vasárnap, ha a rossz idő miatt úgysem mentek be a városba? Teljesen logikus döntés volt a részéről, de megértem, hogy csalódott vagy, hogy nem a terved szerint alakult a napod.
2016. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, te egyedül elmehettél volna-e és valami konkrét célotok volt-e az úttal.

Ha igen, akkor jogos.

Ha anyádon múlt, hogy mentek-e vagy sem, és ő meggondolta magát, akkor nem - örülj, hogy alhattál.

Ha valami konkrét célod volt, akkor jogos, hogy dühös vagy, ha "csak úgy" mentetek volna, akkor azért a bolhából elefántot esete a szememben.

2016. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!