Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan haborodtam...

Szerintetek jogosan haborodtam fel?

Figyelt kérdés

Roviden.

Ikerhazben elunk,mi a ferjemmel,es a sogornomel.

A tegnap delutan kint a kertben azt hataroztuk a ferjemmel hogy meghivunk nehany baratot,sutkerezni meg sorozni nallunk a kertben.

Amikor mar majdnem minden csaladi baratunk meg erkezett nallunk es epp keszultunk volna hatra menni a kertben akkor nagy meglepetes ert mindek.

A sogornom napozgatott kint hatul a kertben a mi ablakunk alatt,csak szolok hogy a konyha ablak alatt tortent mindez a napozas.

Ezzel nem is lett volna nagy baj,hogy o meg a baratnoi napoztak,hanem az hogy MELLTERTO nelkul tetek ezt es egy szal vekony atlatszo kis tanga bugyiban.

En szoltam a ferjemnek hogy szoljon a testverenek hogy legyenek szives mashol napozni ,mert nekunk vendegeink vannak,de neki csak az volt a valasza erre,hogy idezem...HAT NEKEM IS VENDEGEIM VANNAK,ES EN IS ITT LAKOM NEKEM IS UGYAN OLYAN JOGOM VAN ITT LENNI MINT A FELESEGEDNEK ES A BARATAIDNAK.

Ezzel a ferjem be jott a hazba es azt mondta nekem,hogy hagyuk oket napozni csak ott,nem lessz semmi gond.DE anikor hatra mentunk mind hogy kezdjuk el a sutest a kertben,es amikor a tobbi baratnoim meg latta hogy a sogornom es meg 3 baratnoje melltarto nelkul napozak egy szal tangaban akkor ezt szova is tette,hogy neki nem esik jol hogy a ferje mas noket nezzen egesz nap ahogy szet tett labakkal es pucer ciciben itt mutogassak magukat a ferjenek,persze erre mar minden baratnom is reagalt akik ott voltak a ferjukkel,mert hat ok is eszre vettek a ferjukon,hogy ez nekik nem gond SOT inkabb tetszett nekik.Es vegul az egeszbol nem lett semmi,mert az egyik baratnom haza akart menni,mert mar nem birta nezni hogy a sogornom es a baratnoi direkt hogyan cukkoltak felfele.es haza mentek,utana pedig sorban mindenki haza ment.

Szerintetek is jogosan haborodtam fel ezert?


2013. jún. 17. 11:26
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
68%

Joga tényleg van gondolom, ha övé is a ház, de vajon ezt miért nem lehet normálisan megbeszélni?


Egyébként bunkó, hogy ott cukkolja a pasikat.

2013. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
57%
Jogosan. Jó nagy paraszt a sógornőd. Rájuk borítottam volna pár vödör jeges vizet.
2013. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%

nektek is le kellett volna vetkőzni, így semmi gond nem lett volna ...


tudod, ha már közös az udvar, akkor előtte jelezhettétek volna a sógornőnek, hogy bulira készültök

2013. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehetett volna kifüstölni őket?Tuti hogy meléjjük raktam volna tábortűzet hadd füstölődjenek.
2013. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
89%
Válasszátok ketté a hátsó rmindenki a saját részén azt csinál amit akar.
2013. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
78%

Valahol szerintem jogosan. Hisz ha vendégeket hívunk, hát némiképp tiszteljük meg őket. Mindkét bulit meg lehetett volna rendezni alap formában, a másik zaklatása nélkül.


Az viszont elég furcsa szitu lehetett, amikor a barátnőd felállt, hogy de márpedig mi megyünk, mert a férjem a sógornődéket vizslatja. :)

2013. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
Közös udvar, jó idő, program a szabadban - egyeztetni kellene.
2013. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom te vagy az a kérdező, akinél a múltkor a sógornő gyereke az ablak alatt visított, amikor ti buliból értetek haza és aludtatok volna reggel! :D

Csudaszép családod van, még mindig ezt mondom, de a barátaid is gyönyörűek. Nem így kellett volna reagálni, hanem lesz*rni és előbb utóbb megunja a sógornőd, mert nem éri el a célját. Így elérte és örülhet magának!

2013. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
82%
Válasszátok le a kertet, 50% ide, 50% oda és nincs probléma. Amúgy nem lehet, hogy az volt a baja és azért provokált, mert nem hívtátok meg?
2013. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
72%
Jogosan háborodtál fel, nekik azonban joguk van bunkónak lenni...
2013. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!