Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi perpatvar piercing...

Családi perpatvar piercing miatt. (? )

Figyelt kérdés

Nemrég csináltattam a szüleim tudta nélkül. Tudni kell róluk, hogy ellenzik az ilyeneket. Ma pedig lebuktam. Anyu észrevette és teljesen kiborult. Mit tegyek? Nem áll szóba velem és bűntudatom van. Ki lehetne engesztelni valahogy szerintetek?


Kérlek segítsetek, muszáj erre valami megoldás!


2016. nov. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha tudod hogy ellenzik, minek csináltattál a tudtuk nélkül? Ráadásul még tutkoltad is...

Amúgy majd csak megbocsát... Idő kérdése.

2016. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért csináltattam, mert tetszik és szerettem volna. Ráadásul már szülői engedély és jelenlét nélkül is lehetett.
2016. nov. 23. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy?
2016. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18.
2016. nov. 23. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nincs megoldás, majd beletörődik, hogy van önálló véleményed, saját ízlésed, és saját akaratod.Mert ez csak arról szól, hogy rádkényszeríti a sajátját fent említettekből.
2016. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Vedd ki, ne hord és akkor szent lesz a béke.
2016. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!