Anya jogosan haragszik?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és anya tudta nélkül piercinget (orrkarika) csináltattam.Már régóta tervezem,ezt tudta is,bár lehet azt gondolta nem merem majd.Most nem szól hozzám nem köszön.. ezért én se.Mikor meglatott mondta hogy de ronda.. :(((

2015. jún. 24. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem haragudhat jogosan 19 éves vagy gondolom saját pénzedből és közölted vele...
2015. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kim Bo Mao válasza:
Ha saját pénzedből akkor nem, de ez normális a szigorú szülőknél, majd hozzászokik. Ilyenkor az van, hogy az "győz" amelyik tovább bírja... Nem fog örökké haragudni, annyit tehetsz, hogy szolidaritásból nem hordod otthon, és megmondod neki, hogy a kedvéért otthon nem hordod.
2015. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, négy napig nem nagyon beszéltünk mostmar minden okés nagyjából. Persze sokszor megjegyzi, hogy szerinte csúnya..stb.
2015. jún. 27. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!