Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyi idős korba már megengedn...

Ennyi idős korba már megengednétek?

Figyelt kérdés
17 éves éves kamasz gyereketeknek megengednétek az együtt alvást a szerelmével vagy még ennyi idősen is túl korai és várjanak még vele?Ha lányról van szó ennyi idős korban már normális,hogy a barátjával szeretne aludni?

#együttalvás.
2016. nov. 25. 23:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%
Miért ne lenne normális?
2016. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi idősen már azért nem problémáznék rajta
2016. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mióta vannak együtt, ne szokjon rá, hogy minden pár hetes "kapcsolatot" hazahord éjszakára.
2016. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lassan fél éve.
2016. nov. 25. 23:28
 5/14 anonim válasza:
77%
Abszolút normális, és jobb ha "szem előtt" vannak, mintha bujkálnának valahol!
2016. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Én 3 hónap járás után aludtam először együtt barátommal. 16 évesen jöttünk össze, de akkor már 17 voltam (ő is). A szüleim megengedték, és nem bántam meg. Már 3,5 éve együtt vagyunk. :)

20L

2016. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Kislány.
2016. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
22%

Nekem anyum már 16évesen megengedte, hogy néha-néha kimaradozzak éjszaka. Pedig nem olyan srácaim voltak, akikkel sok ideje együtt lettem volna..

Jelenleg 17 vagyok, és anyum megengedte, hogy a másfél hónapos ismeretségű párom IDEKÖLTÖZZÖN hozzánk. Jó, hozzáteszem a mostohafaterja anyám unokatesója, a rendes faterjába anyum meg szerelmes volt.. Mostmár fél éve, hogy itt lakik és egyszerűen még mindig imádjuk egymást, és bárki leszólhatja anyumat, hogy mennyire meggondolatlan, meg stb. de én nagyon hálás vagyok érte, hogy ilyen anyukám van, és nagyon szeretem, hogy támogat mindenben.

2016. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

" Mostmár fél éve, hogy itt lakik és egyszerűen még mindig imádjuk egymást"


Ez igen! Még jó hogy 17 évesen nem, pár havonta költöztetsz be új fiút a lakásotokba.

2016. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Én 16 és fél éves voltam (oké, huszonévesen már nevetséges a "fél" éveket számolni, de tiniként még más volt a helyzet! :D), amikor először aludtunk együtt a barátommal, aki fiatalabb volt nálam. Két hónap után történt, azután minden hétvégét együtt töltöttünk. A mai napig együtt vagyunk.

Szerintem teljesen normális igény, hogy együtt akarnak aludni, és tapasztalataim szerint a való világban (ami nem a gyakorikerdesek.hu) szinte mindenki meg is teheti.

2016. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!