Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnál a lányodról, ha...

Mit gondolnál a lányodról, ha szülinapjára ajándékba kapna egy 150 ezer forintos csizmát?

Figyelt kérdés

Irigyelnéd? Nem is adnál neki már ajándékot? Rosszlánynak gondolnád?

Egy nagyon jó gyerekről van szó aki folyamatosan segíti a családját, nagyon sok mindent megvásárol nekik év közben.



2016. nov. 27. 17:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem is értem ezt a kérdést.

4 éve van együtt a párjával,úgyhogy miért is kéne "rosszlánynak" titulálni?

persze sok ennyi egy csizmáért, de igazából a párja dolga,ha ő ennyit szánt az ajándékra,akkor ennyit. kár ezen károgni. gondolom a lány is örült neki,szereti ezt a márkát/típust.

2016. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Ahogy láttom sokaknak szúrja a szemét a kérdés. Hiba volt megkérdeznem itt.


17. válaszoló:

Nem egy álomról van szó mivel drága ruhái vannak.

2016. nov. 27. 18:35
 23/39 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés, hogy a lány mit csinál? Van önálló jövedelme, ő maga is olyan szinten keres, hogy megengedhetne magának egy ilyen drága cuccot? Miből támogatja a családját, a saját pénzéből vagy a pasiéból?

Irigységet sose bírnék érezni a saját gyerekem iránt, ha ő maga is nagyon jól keres, akkor semmi gond nincs ezzel. Ha viszont nem, és kilátása sincs rá, akkor leginkább félteném, mert a jóhoz könnyű hozzászokni, de mi lesz vele, ha netán szétmegy a kapcsolat? Belemegy-e esetleg valami hülyeségbe azért, hogy továbbra is fennmaradjon ez az életszínvonal?

2016. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Mennyi idős ez a leány?
2016. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

23. válaszoló:

Van egy kis saját vállalkozása és közben tanul még. A saját pénzéből szokott vásárolni a családnak és mindig nagyon bőkezű. A legtöbb ruháját és kiegészítőit akciósan vagy leárazásokkor szerzi be. De nem plázamárkáktól vásárol.


24. válaszoló:

25 éves

2016. nov. 27. 18:46
 26/39 anonim ***** válasza:
40%

20:


" #18 de attól az az érték még az az érték. lehet én vagyok a hülye, de ez olyan, mintha azt mondanád, hogy ha sokat keresek, akkor hagyhatom égve a villanyt egész nap kit érdekel. a szememben ez meg rossz döntés erőforrásokról."


Ez rossz példa. Mert ha a sokat keresőnek a legmodernebb led izzókra van pénze akkor egész napos égetéssel is kevesebb erőforrást használ mint te a legtakarékosabb használattal.

2016. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%
elégé átverték,jól lehúzták egy csizmáért.de jobb mint egy ájfos az ilyenolyan mobilokért még pofátlanabb árat kérnek.ez van csak ilyenekből tudnak megélni.én tőlem bíztos csődbe mennének az ilyen csizma árúsok.
2016. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
35%

Azt hogy hülye, aki adta.

Ha lottó ötösöm lenne (nem játszok), se költenék ennyit egy csizmára.

2016. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
46%

"Van egy kis saját vállalkozása"


Nagyon úgy tűnik, hogy a két csizma között van -félúton- ez a "kis vállalkozás"...

2016. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
#26 mondom más irányból. én nem teljesen úgy tekintek az anyagi javaimra, hogy az az enyém és megérdemeltem és azt csinálok vele amit akarok, mert tudom, hogy jelentős részben szerencsén múlt. hanem rám van bízva ennyi meg ennyi erőforrás és mit hozok ki belőle. és nekem ciki lenne, hogy ha megnézzük mit kezdtem vele, akkor csizmák meg hasonlók lennének ott.
2016. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!