Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnál a lányodról, ha...

Mit gondolnál a lányodról, ha szülinapjára ajándékba kapna egy 150 ezer forintos csizmát?

Figyelt kérdés

Irigyelnéd? Nem is adnál neki már ajándékot? Rosszlánynak gondolnád?

Egy nagyon jó gyerekről van szó aki folyamatosan segíti a családját, nagyon sok mindent megvásárol nekik év közben.



2016. nov. 27. 17:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%

irigyellek hogy neked a szerencsén múlott a siker. én nem vagyok szerencsés. nekem azon mulik hogy ujra meg ujra döntéseket hozok, a hibákból tanulok s a jó döntéseket ismételem, de mivel nincs sablon a sikerre s minden változik folyamatosan uj döntéseket kell hozni, de gyakran úgy, hogy nem tudom mi a jó döntés, csak utána derül ki, hogy jó volt e. s ha rossz volt akkor annak ami addig meglett egy része elveszik. és ami jó döntésnek bizonyult annak az ismételgetésével kell kijavitani a hibákat amig működnek. ha pedig annyira rossz döntés futott be, hogy minden összeomlani látszik akkor ugy kell mindent megtenni egy darabig, hogy nem tudni van e a munkának egyáltalán értelme. ugy tünik nincs s csak utólag ha elvégzem akkor derülhet ki, hogy mégis volt.

ilyen körülmények között nem tudom magamat szerencsének nevezni mikor a végén siker van.

és nem tudok ugy nézzni azokra akik kényelmesen hátradölnek mondván nem tehetségesek nem szerencsések stb. s nekik mindez nem megy, hogy akár én is lehetnék abban a helyzetben mint ők.

és mikor mindebből eredmény van akkor abból bizony vehetek akár 150 000 Ft-o csizmát is. igaz rossz példa megint, mert a ruhák hidegen hagynak, de annyiból igaz, hogy nem ugy gondolom hogy rám lett bizva a munkám gyümölcse hanem azért lett az enyém mert nem csak megdolgoztam érte hanem akkor is dolgoztam érte - átmenetileg ingyen - amikor mások nem,amikor az se volt biztos hogy egyáltalán érdemes.

2016. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

konkrét példát mondok. az, hogy egyetemre kerültem az tényleg nagy szerencse, mert olyan családból jövök, ahol érettségi volt a max, az is ritka. és persze kellettek jó képességek, de erről nem én tehetek. és az egyik legokosabb srác, akit ismertem, aki szintén zavaros körülményekből jött, ma pénztáros az ósönben, és tök látom, hogy valami tök lehetnék én is ott, ha kicsit mások a dolgok.


most gondold el, hogy a halálodkor ott lesz a neved mellett, hogy ennyi erőforrásról dönthettél és ott lesz, hogy mi a döntéseid eredménye. ha ennyire a döntések felől közelíted a dolgokat lehet így érthetőbb mire gondolok.

2016. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
76%

nekem teljesen mindegy mi lesz a síromra írva. engem az érdekel mi van addig. és élvezni is szeretném z életet nem csak hajszolni a sikert.

fura egyesek lopnak gyilkolnak, szeretet helyett gyűlölnek, önpusztító módon isznak drogoznak, nekem meg az lesz felírva a síromra, hogy csizmát merészelt venni abból a pénzből amiért megdolgozott? ahelyett hogy azért dolgozott volna hogy a munkája gyümölcsét még hatékonyabban hasznosítsa? hát legyen, odaállok akkor az ördög elé ezzel a lelki teherrel. remélem nem küld érte a pokolra a drogosok közé.

2016. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
53%

én amugy nem becsülöm le a pénztárost se az ausanban. ő nem kart nagy dolgokat, csak boldogan élni valakivel gyereket nevelni s nappal dolgozik egy egyszerű munkát. mi ebben a rossz? valakinek azt a munkát is el kell végezni. igaz hogy van már atomata pénztár is, de szerintem mindig lesz igény pénztárosra is mert mindig lesz aki egy emberhez akar menni vásárláskor s nem önkiszolgáló módón maga akar majd fizetni amire a tescoban pl. már van lehetőség. ez a második csak egy alternativa de nem a kizárólagos lehetőség a jövőben. max lehet ritkább lesz.

bár ez se biztos. a történelem során gyakran tapasztaltuk, hogy a fejlődés csak egy hullám. elöbb utóbb minden korszak letünik, s lejjebb kerül ha nem is a kőkorszakig, de lejjebb. elöb butóbb a mi civilizációnk is el fog tünni s jön majd olyan korszak ujra ahol nincs internet nincs facebook, hanem az emberiség ujra felépít majd valami hasonlót. egyáltalán nem biztos hogy a fejlődés töretlen lesz, s mindig csak feljebb és feljebb ivel, ahogy korábban se igy volt.

2016. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig a valszokat, bocsi. Hat, ha nem a baratjatol kapta volna, akivel 4 eve egyutt van, akkor eleg gyanus lett volna, h vajon ki ajandekozgat a lanyomnak csizmat 150ezerert. De igy teljesen normalis sztem..plane, ha a srac jo anyagi korulmenyek kozott van. En is kaptam mar a paromtol fenykepezogepet 200ezerert, telefont szinten annyiert, meg o is tolem ajandekokat, amik 100ezer folott voltak. Kapcsolatban normalis, ha anyagilag meg tudjak engedni maguknak az emberek.
2016. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Inkabb az a durva hogy igy le van ellenorizve a csizma

4 eve egyutt vannak. Jomodu a srac bizos. Megkapta pont. En is sajnalnam ra a penzt de nem is engedhetnem meg magamnak. Rajuk tartozik. Mas anyagi helyzetebe meg n illik kutakodni.

2016. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Inkabb az a durva hogy igy le van ellenorizve a csizma "


Egyetértek. Amúgy örült neki a lány?

2016. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám hogy jó gazdag a pasija. És örülnék neki hogy a mai világba ilyen férfit fogott. Rábeszélném hogy minél elobb menjen hozzá. Egyébként pedig büszke lennék rá hogy támogatja a családját is a saját keresetéből. Remélem ilyen szerencsés élete lesz még nagyon sokáig.



Akik a spórolós kommenteket irták azoknak mondom hogy egy atlag ember a büdös életbe nem fog osszesporolni ennyit egy csizmára. Ha össze is jon a pénz nem fogja kiadni a csizmára mert mindig lenne olyan amire jobban kellene a penz szoval biztosra veszem hogy jelen esetben a pasi tehetős.

2016. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
orulnek hogy ilyen baratja van a lanyomnak es buszke lennek ra hogy nem egy meztelen seggu csoroval adja ossze magat.
2016. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!