Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti otthagynatok a sulit es...

Ti otthagynatok a sulit es elmennetek dolgozni inkabb kulfoldre vagy jo messze?

Figyelt kérdés

Napi szinten megkapom anyamtol, hogy ku**a vagyok, huzzak el itthonrol stb...

Ahogy belep az ajton egybol kezdi. Mindenkinek szid ocsarol. Azt mondja en egy levakarhatatlan pioca vagyok akitol nem tud megszabadulni.

Ha en mondon neki, hogy nem normalis(amikor ugy viselkedik) akkor elhord a sarga foldig, roh*dek vagyok meg minden ilyen "finomsag".

Mikor par honapra elkoltoztem. Kb 1 het utan alig birtam meglenni(szornyu lakotarsak), elmeseltem neki milyen rossz. Valasz: "de ugye nem jossz haza, olyan jo nekem egyedul."

Mikor haza jottem es ugy nezett ki 1-2 het es vegleg haza koltozom (suli miatt,ev kozben a sulit valtottam, utaltam a sulit, de a kolit imadtam

eloszor eltem idegenekkel es semmi baj nem volt) es sirva hivta fel a tesojat, hogy hiaba dobalta ki a cuccaimat, nem tud megszabadulni "ettol a levakarhatatlan piocatol", na az volt a hab a tortan.

Fogtam a cuccom masnap es leleptem.

De a suli miatt muszaj itt laknom.

De mar gondolkodtam azon is, hogy kukaba a suli es lelepek dolgozni.

De csak egy erettsegim van. Ezzel nem nagyon ugralhatok, valogathatok a munkak kozott :/



2016. nov. 27. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

én azt javaslom,hogy keress a Dunántúlon olyan gyári munkát,ami adja a szállást és a napi étkezést is állják.

emellett pedig tanulj. igen, nehéz munka mellett, de pl levelező egyetem, vagy okj esetében heti 2 napban van oktatás/kozultáció. szóval meló mellett is megoldható.

mindenképpen tanulj. kimehetsz külföldre is persze, de ott azért tanulni kicsit nehezebb lesz. na meg indulótőke nélkül nem is tudsz kimenni. legalább egy fél millióval el kéne indulni,hogy az első hónapban legyen hova menned és tudjál mit enni. de még lehet keveset is mondtam.

nem biztos,hogy rögtön kapsz munkát.

és akkor is ott van,hogy nem tanulsz, nem fejlődsz.

szerintem itthon próbálj munka mellett valamilyen végzettséget szerezni. utána ha abban dolgozol és van tapasztalatod utána becélozni a külföldöt. csak jobb,hogyha nem mosogatónak mész ki,hanem van szakmád,amiben alkalmaznak

2016. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hol talalok ilyen munkat? Esetleg link?
2016. nov. 27. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"Napi szinten megkapom anyamtol, hogy ku**a vagyok"


-lakhatásod nincsen

-szakmád nincsen,

-munkád nincsen,

...és így akarsz külföldre menni.


Úgy tűnik, hogy igaza lesz anyádnak, mert csak abból fogsz tudni megélni, amit -anyád szerint- eddig is csináltál: "hogy ku**a vagyok" .

2016. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha van nyelvtudásod, keresgélhetsz külföldi melót is.

2016. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha békés megyében élsz, szívesen adok szállást ingyen.
2016. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3-as, termeszetesen nem a nullara mennek, van par orszagban ismeros. Lenne hova menni, csak az iskolat sajnalom :/

4-es, koszonom :))

5-os, sajnos nem :/

2016. nov. 27. 23:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Iskolat en is munka mellett estin vegeztem 30 folott 3 gyerekkel.

Ha tanulni akarsz meglesz az.

2016. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a sulit mindenkeppen fejezd be. Addig probalj vmi ideiglenes lakhelyet talalni, ha otthon vegkepp nem birod. Mellette pedig vmi munkat. Aztan, ha befejezted a sulit, akkor irany kulfold.
2016. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dolgozom.
2016. nov. 28. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már hogy nem kéne qurválkodnod?
2016. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!