Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy kicsit kevesebbet aggódjanak? 18/L

Figyelt kérdés

Próbálok a lehető legrövidebb lenni, de bocsi, ha esetleg kicsit hosszabbra sikerülne.


Karácsony után megyek egy barátomhoz (aki nem mellesleg egy fiú, de egyébként csak barátok vagyunk), akivel neten ismerkedtem meg, de már egyszer találkoztunk úgy, hogy akkor ő volt nálunk. Most viszont én mennék, amiről már akkor beszélgettünk, amikor először találkoztunk.

A bökkenő mindebben az, hogy ez a srác nem itt lakik és ha úgy vesszük nem is annyira a közelben (ha esetleg valaki tudni szeretné, Cipruson). Úgy ismertük meg egymást, hogy már jópár éve írok egy blogot angolul és nem egészen pontosan tudom, hogyan talált rám, de mindesetre ezek után fb-n kezdtünk el beszélgetni és így kialakult a barátságunk.

A szüleimnek is szimpatikus amúgy, csak gondolom az a konkrét gondjuk, hogy még sosem voltam tőlük ennyire távol, főleg egyedül, de direkt azért mondtam a srácnak, hogy először ő jöjjön hozzánk, mert akkor anyáék jobban megismerik, nem csak azok alapján ismerik, amiket elmondtam nekik róla és azért gondolom nekik is megnyugvás, ha tudják, hogy kivel találkozom. Meg azért magam miatt is jó, mert általában a legtöbb ember élőben másképp viselkedik, de benne nem csalódtam és mint mondtam, anyáéknak sem volt vele semmi bajuk, ők is el tudtak vele beszélgetni, bár apának kicsit jobban megy az angol, mert ő saját elhatározásból nyelvórákat vett.

Még annyit megemlítenék, hogy nekik semmit nem kell beleadniuk, az utazástól kezdve mindent én állok.

Szóval érthető módon eléggé aggódnak és ennek minden nap hangot is adnak, de nem akarok, hgoy a távollétemben folyamatosan idegeskedjenek és tudok magamra vigyázni. Természetesen fogunk beszélni mobilon, azon belül is viberen, így ingyen beszélhetünk egymással annyit, amennyit szeretnének és meg is ígértem, hogy majd amíg ott vagyok, minden nap hívni fogom őket meg életjelet adok magamról, de még így is túlaggódják ezt az egészet. Egyszerűen már nem tudom, hogyan tudnám őket megnyugtatni.


2016. nov. 29. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
60%

Ferfi es no kozott nincs baratsag.


En is aggodnek ha a lanyom ezzel a dumaval akarna megetetni, vagy annyira naiv es buta lenne hogy ezt nem tudna magatol.

2016. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Figyelj csak, a srácnak van barátnője:))) Amúgy meg ismeretlenül nem ér se naivnak, se butának hívni senkit, főleg ha én tudom magamról, hogy ezek közül semelyik sem vagyok.
2016. nov. 29. 10:11
 3/73 anonim ***** válasza:
76%

Márpedig naiv és buta vagy. Netes ismerkedésből általában jó nem származik, és ráadásul olyan messze, hogy semmiféle segítséged nem lesz, ha átvágnak, mint szart a palánkon.

Maradj itthon a seggeden.

2016. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
47%
Jegyezd meg draga: ferfi es no kozott nincs baratsag, mert kozejuk all a szex. Az egyik MINDIG tobbet akar a masiktol mint baratsag. Ez alapszabaly, majd megtanulod te is.
2016. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Márpedig előítéletes vagy és felszínes. Nem egy embert így ismertem meg (jó, ők itt laknak), de rossz tapasztalatom nem volt még. Őt meg én ismerem és nem te, szóval az előítéleteket és a rosszindulatot vissza lehet fogni. Ez volt hozzád az utolsó szavam, semmi kedvem veszekedni, nem azért vagyok itt.
2016. nov. 29. 10:19
 6/73 anonim ***** válasza:
80%
mi sem veszekedésből vagyunk itt, hanem tanácsadásért. Szétizgulják magad a szüleid, ez nem megoldható, hogy elmész messze 18 évesen egy pasihoz, aki "barát"(aha, persze), van nője. Most lesz még egy nője.
2016. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
73%
A kérdésedre:mond meg a szüleidnek,hogy csak anál lesz,ne izguljanak,nem jössz haza terhesen.
2016. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
86%

A barátnője is itt volt vele amikor meglátogatott?

Tudsz valami mást is róla azonkívűl, amit ő mondott el magáról?

2016. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
76%
Ebből baj lesz! Én is aggódnék! Komoly esély van rá, hogy soha többé nem engednek haza! Ha van eszed nem mész! Egyedül meg pláne ne!!! Tudod te mennyi fiatal lány tűnt már így el? Eladnak feleségnek egy arabnak.
2016. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj,de okkal aggódnak.A helyedben én nem mennék,mert könnyen lehet hogy így akar kicsalni aztán prostiként futtatni.Ne bízz meg ennyire az emberekben,egy férfi mindig érdekből cselekszik,nincs olyan hogy barátság.20/L
2016. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!