Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit akarnak ezzel elérni a...

Mit akarnak ezzel elérni a szüleim? Mert ez csak megjobban éket ver közénk. (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Most kezdtem a középsulit ami egy óra busz+1 kilometer setara van onnan ahol lakom....en szerettem volna kolis lenni mert a negyed 6os keles nagyon nem fekszik nekem...de nem engedtek....mondom jo oke akkor kiprobalom....meg is lehetne oldani csakhat beirattak menzara....igy 3 korul jutok ki a sulibol (mindennap 7 orank van) es a busz 3 ora 6kor megy az egy kilometerre levo buszmegtol a kovetkezo busz meg fel otkor es hat mivel tanulni is kene meg ilyenek ezert az mar keson van....most ha mindennap lefutom azt az egy kilometert kozvetlen ebed utan az szerintem annyira nem lesz jo raadasul oldaltaskam van fullra pakolva konyvekkel amit nem egyszerű futas kozbe vinni...akármivel érvelek csak azt mondjak hogy nemkell futni meg jol kell beosztani az idot....dehat nemtudom mashogy beosztani ...az eszervek nem segitenek....en azon gondolkodtam hogy nem eszek de kaptunk valami kajakártyát es amugy sem szeretnem hogy a szuleim feleslegesen szorjak ki a.penzt....a kollegiumon legalabb fel evig veszekedtunk de nem engedtek pedig tenyleg minden problema megoldodott volna ezek kozul....mi a jó istent tudok most csinalni? (Bocsanat az ekezetekert) 15/l

2016. szept. 2. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

ne menj menzára. ha nem mész,akkor eléred a hamraabbi buszt gondolom.

le kell mondani,akkor nem megy kárba a pénz.a hónapot még járd végig ha ki van fizetve,utána mondjátok le.

nyilván jó a főtt kaja, de gondolom otthon is van nálatok kaja,vagy lehet ebédet rendelni a városotokban is. egyszerűbb lenne házhoz kérni,mint suli után még kóvályogni vele.

annyit nem ér a kaja,hogy utána másfél óráig ne jöjjön buszod.mert biztos lesz,hogy nem éred el, a buszok sem óramű pontossággal mennek,szeretnek hamarabb elmenni.

kolisnak lenni szerintem felesleges, egy óra utazás nem annyira sok,sokan városon belül utaznak ennyit a suliikig. de ezt te tudod

2016. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Azt tudod tenni hogy abba hagyod a mubalhet. Nem engedtek koliba menni kvalkodni, tedd tul magad rajta.
2016. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Thália D. válasza:
62%
írja az, aki még írni sem tud.
2016. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Én inkább utazok mint kolis legyek!
2016. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Vagy viszel magaddal kajásdobozt, és elvitelre kéred az ebédet, otthon csak meg kell melegíteni.

A másik megoldás, hogy a későbbi busszal mész, ebéd után beülsz a sulikönyvtárba, vagy a termetekbe, és megírod a házit, megtanulod a feladottakból azt, ami belefér az idődbe. Akkor nem kell az összes könyvedet se cipelned, amivel végeztél, azt otthagyhatod, pláne, ha van az osztályban zárható szekrényetek (az én gyerekemnél van a gimiben.) Hazafelé a buszon megtanulod a maradékot, és otthon már csak a pár másnapi cuccot kell bepakolnod, amit nnem hagytál a suliban.

Nekem is voltak bejáró osztálytársaim, ők is megoldották, van közöttük akadémikus is.

2016. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Ennyi a megoldás, kérd elvitelre az ebédet.

Kedves mosollyal átadod a konyhásnéninek az ételhordót, neki teljesen mindegy, mibe pakolja bele a kaját.

Ha nem akaródzik neki, akkor megkérheted az osztályfőnököt is, ennyit biztosan elintéz neked.

2016. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Kérd elvitelre a kaját, vagy mondjátok le a menzát, és egyél otthon, így eléred a korábbi buszt.
2016. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A kollégium se egy leányálom. Mondd le a kaját, vagy menj közelebbi iskolába.
2016. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!