Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtehetem, hogy nem adom...

Megtehetem, hogy nem adom vissza apamnak a laptopot?

Figyelt kérdés
Apamtol kaptam 2 eve egy laptopot. Ma felhivott, hogy vigyem at, mert oda akarja ajandekozni a mostohahugomnak, aki a masodik hazassagabol szuletett. Szerintem ez inkorrekt. Nem kolcson adta, vagy nem az ove, csak en hasznalom, hanem nekem vette, az enyem. Koteles vagyok odaadni?
2016. nov. 29. 12:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy köteles visszaadni, sőt szerintem ne is add vissza! Furcsa egy apád van (már bocs).
2016. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Ajándékba kaptad apádtól, és most ugyanazt a mostoha testvérednek akarja adni?

Nem semmi.

Neki nem mondtad el, hogy tőle kaptad ajándékba, és hogy ezt hogy gondolja?

Azért sem adnám oda, mekkora pofátlanság.

2016. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hozzávágnám, hogy 600 fele törjön.
2016. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Persze,hogy megteheted.Az a laptop a tied. Ennyierővel már bocsi az undorítóságomért,de hányd ki az ebéded,mert bár neked adta,most inkább odaadná a mostoha hugodnak..
2016. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretném azt hinni,hogy ilyen apa nem létezik.Nem lehet,hogy neked a karácsonyi ajándék egy komolyabb gép lesz,és a te laptopodat odaajándékozná a kisebb gyereknek első laptopnak.Mert így talán érthető lenne
2016. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne add vissza, és szólj anyukádnak is, hogy tegye helyre az exét.
2016. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
én is pont erre gondoltam, mint az 5! Kérdezd meg- "miért?"
2016. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
99%
Ilyen kis értékű ajándék semmiképpen nem jár vissza, pláne, hogy minden feltétel nélkül adta. Kérdezd meg, hogy akkor neked milyen új laptopot vesz a helyébe ? Mert ebben az esetben visszaadhatod, ha már megkaptad az újat.
2016. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
33%

A laptop nem jár vissza, kivéve, ha érdemtelenné váltál rá, mert úgy viselkedsz apáddal, ... de ezt nem tudhatjuk.

A húgod nem a mostohahúgod, hanem a féltestvéred, mivel közös az apátok.

Akkor lenne a mostohahúgod, ha a mostohaanyád hozta volna magával az apáddal kötött házasságba.

2016. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Aki irt egy privatot, es nyomdafesteket nem turo szavakkal ilette apamat es anyamat, majd azt javasolta, hogy alljak bosszut es tegyem direkt tonkre, annak koszonom, de nem elnek vele.
2016. nov. 29. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!