Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtehetem, hogy nem adom...

Megtehetem, hogy nem adom vissza apamnak a laptopot?

Figyelt kérdés
Apamtol kaptam 2 eve egy laptopot. Ma felhivott, hogy vigyem at, mert oda akarja ajandekozni a mostohahugomnak, aki a masodik hazassagabol szuletett. Szerintem ez inkorrekt. Nem kolcson adta, vagy nem az ove, csak en hasznalom, hanem nekem vette, az enyem. Koteles vagyok odaadni?
2016. nov. 29. 12:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Oooo, ha komolyan gondolta 'apuka', visszavinnem en. Darabokban. Kb. 46-ban, hogy pontos legyek. 'Jaj, leesett mikozben idefele jottem'.
2016. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem, o ezt full komolyan gondolta. Igazabol az uj felesege javasolta neki, mert o utal engem. Anya kiosztotta de nem ment vele sokra. Nyilvan megkerdeztem tole hogy miert nem vesz ujat a mostohatesomnak, de annyi volt a valasz, hogy "mert az apad vagyok es azt mondtam" ugy masfel eve mar nem vagyunk olyan joban, mert sok ev hallgatas utan elkezdtem visszaszoltam a felesegenek.


Ha megyek lathatasra akkor meg balhe lesz, attol tartok. :(

2016. nov. 29. 14:01
 13/37 A kérdező kommentje:
Ha osszetorom, akkor laptop nelkul maradok. Semmi ertelme nem lenne, mert anyanak nincs penze venni, apa meg ezek utan tutinnem.is fog.
2016. nov. 29. 14:04
 14/37 anonim ***** válasza:
96%
És ha nem mész láthatásra? Kijelented, hogy ha ők ennyire szeretnek téged, akkor nem szeretnéd rontani a hangulatot, inkább elmégy a haverjaiddal valahová.
2016. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Amúgy nem, nem kell visszaadnod. Az a tied.

2016. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan a latogatasokat sem vinnem tulzasba.
2016. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
A lathatasokat a birosag kototte ki, szoval muszaj menni, ha apa is akarja, es o akarja. Meg amugy akarmilyen is, nekem ez rossz, mert nem volt mindig ilyen, es szeretnek idot tolteni vele.
2016. nov. 29. 14:18
 18/37 A kérdező kommentje:
15 leszek
2016. nov. 29. 14:19
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
14 eves korod folott eldontheted, hogy akarsz-e menni. Hasonlo helyzetben voltam ennyi idosen. Tudom milyen nehez, rossz, meg csak szereted, mert az apad, de sajat tapasztalat alapjan csak azt tudom tanacsolni, hogy a leheto legminimalisabbra kell csokkenteni a kapcsolattartast. Mondjuk evi 1-2x 10 perc max.
2016. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%

Mondd hogy már elajándékoztad másnak..

Vagy hogy milyen gerinctelen amiért ezt kéri..

2016. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!