Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtehetem, hogy nem adom...

Megtehetem, hogy nem adom vissza apamnak a laptopot?

Figyelt kérdés
Apamtol kaptam 2 eve egy laptopot. Ma felhivott, hogy vigyem at, mert oda akarja ajandekozni a mostohahugomnak, aki a masodik hazassagabol szuletett. Szerintem ez inkorrekt. Nem kolcson adta, vagy nem az ove, csak en hasznalom, hanem nekem vette, az enyem. Koteles vagyok odaadni?
2016. nov. 29. 12:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
86%
Ne add oda, mert az a tiéd, és kicsit sem leszel rossz ember tőle, hogy ha nem adod, mivel te ajándékba kaptad. Ajándékot pedig nem illik visszakérni. És mi az, hogy neki KELL? Meg se fordulna a fejemben követelőzni és a másik cuccait lefoglalni. Remélem, egyszer apád is belátja, hogy mit művel veled...
2016. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
17%
bocsi én kis szívemknt nevezem az általában aranyos kis gyerekeket(mert 15 évesként még kicsi vagy főleg ha ilyen dolgon viaskodsz holott egyértelmű hogy ne add vissza)és ha így "leteremtesz" már ennyiért holott tényleg csak a jóindulat szólt belőlem, akkor meg is érdemled hogy elvegyék tőled, mert aki hülye megérdemli, bocs hogy gyerekként kezeltelek,de lássuk be az is vagy még
2016. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
18%

"Nem, o ezt full komolyan gondolta. Igazabol az uj felesege javasolta neki, mert o utal engem. "

Ismét nem csalódtam a női nemben.

2016. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy eladtad. Kellett a pénz nert kevés gyt-t fizet
2016. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Uccsónál a pont!
2016. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
11%

És emberek furcsálják ha ilyen kérdésre valaki azt írja, hogy kamu.


Ez kérdés? Iq teszt eredményt adott vagy csak pofánröhögött?


Google - köteles, kötelesség, jog, ésszerűség, gondolkodás


Mond meg, "Nem. Ne légy hülye és ennyire pofátlan. Na szia, majd beszélünk ha apaként viselkedsz.".

2016. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
94%
Küldje el a dugocimbijét dolgozni hogy az vegyen a lányának laptopot.
2016. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!