Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El tudok költő zni otthonrol...

Jozetha kérdése:

El tudok költő zni otthonrol szuloi engedely nelkul?

Figyelt kérdés
Az a helyget, hogy a szuleim elvaltak es anyam utal, apam alkoholista, apammal elek mert anyam eddig vert, de apam is nekiallt verni engem es a hugom, es azt tervezem, hogy elszokok otthonrol baratomhoz masik varosba. Hallottam olyanrol, hogy ha betoltom a tizenhatkdik eletevem akkor gyermekvedelmisekhez forduljak es kerhetem hogy a baratomnal helyezennek el(tulajdonkeppen baratom szuleivel el es at szeretném tenni a gyamsagot az o szuleire, ok bele is egyeztek)? Lehetseges ez? Majusban toltom a tizenhatot, akkor mar januarban benne vagykk a tizenhatodik eletevemben? Akkor ez igaz? Meg lehet ezt valahogy oldani?! Kerlek segitsetek... 15/L 2016.12.02.

2016. dec. 2. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
A hugodat ott hagyod egyedül a sza*ban?
2016. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
A húgoddal mi lesz?
2016. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
10%
Úh sajnállak... :( Ez az a dolog amit egy ember sem érdemelne meg... :( Sok szerencsét és remélem sikerül ez a dolog és jobb lesz minden! (én nem tudhatom,hogy mi, hogy van ezzel kapcsolatban mert én is még csak 14 vagyok :D)
2016. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
13%
*sajnállak titeket
2016. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kor alatt nem költözhetsz el, csak a szülök engedélyével, vagy a gyámhatóságéval, de az csak indokolt esetben adja meg ezt.
2016. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Barátodhoz...

Egyszerűbb, ha 16 évesen hozzámégy feleségül.

Romák?

2016. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem azert akarok odamenni mert hogy o a baratom, hanem mert rengeteget segit. Es a hugomat is egyertelmuen vinnem magammal, semmikepp sem hagynam itt. Sajnos igen, roma, de nem olyan fajta. Higyjetek el, beszelgettem a szuleivel is, neki is hasonlo gyerekkora volt, most tizenhet eves, es ugyanigy volt, mostoha anyjaval el, es nem az a fajta ember aki lop, csal, vagy hazudik. Tenyleg higgyetek nekem, o nem olyan. Hiaba ilyen szinu a bore ha mindent megad nekem. Nem volt rengetegszer ennivalom napokig, es o vett nekem. Ha valamit venni akartam neki, azt mondta inkabb tegyem el magamnak, es mostoha anyja is segiteni szeretne nekunk, csak ez a helyzet hogy nem vagyok eleg idos. Ahhoz, hogy elvegyen, eleg csak az o szuleinek alairasa vagy engedelye!? Az en apame nem Kell?
2016. dec. 2. 19:20
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Lassan írom, hogy megértsd: a házassághoz kell a szülők beleegyeézése, plusz a gyámügy engedélye. Apád engedélye is kell.
2016. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan, mint a legtobb ember, hogy azerr mer nem mehetek at hozza elkoltoznek itthonrol. Borzaszto nekunk hugommal ithon. Tenyleg.
2016. dec. 2. 19:23
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tudjuk. Senki sem olyan, főleg itt, a gyk-n.
2016. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!