Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kritizál az apám?

Miért kritizál az apám?

Figyelt kérdés
Kb 10 éves korom óta folyamatosan kritizál engem. Ha bele kezdek valamibe ,rögtön beszól hogy pl: el mosogattam egyik délután , apa lejött és rögtön azzal kezdte ,hogy miért nem mosogattam el , amikor látta hogx el mosogattam ,akkor nem kért bocsánatot. Ez megy már tíz éve , hogy minden nap kritizál , én pedig egy sz**rnak érzem magam és pont emiatt akarok neki megfelelni és közeledni hozzá , pedig amúgy sosem ölel meg vagy mondja hogy szeret. Valószínüleg ezért vagyok maximalista, viszont mégsem vittem eddig semmire. Ráadásul apakomplexusom van és anorexiás vagyok. Nem muszáj választ írni csak jól esett kiadni magamból. 20/L
2016. dec. 2. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a sajat frusztraciojat tolti ki valakin ,aki jelen esetben te vagy. de siman lehet, hogy masokkal is ilyen kotekedos,akadekoskodo.
2016. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem apukád hibája, de nem is a tiéd! Ne aggódj ezen ez teljesen természetes dolog a legtöbb családban előfordul csak nem beszélnek róla. A legjobb barátommal ketten mentünk el egy hétre a Szigetre. A hét végére UTÁLTUK egymást, mikor véget ért egy hétig fel se hívtuk egymást. Aztán persze minden rendeződött. Mert egyszerűen két ember nem tud huzamosabb ideig együtt élni ha nem sexelnek! Anyámmal az utolsó 2 évben nem beszéltünk, ha összetalálkoztunk a konyhában elfordultunk. Mióta elköltöztem tökéletes a kapcsolatunk én vagyok a kicsi fia, szinte várom, hogy találkozzunk, minden hétvégén együtt ebédelünk.
2016. dec. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

"Ne aggódj ezen ez teljesen természetes dolog a legtöbb családban előfordul csak nem beszélnek róla. "

Ez nem igaz. A normális családokban nem próbálják kikészíteni egymást az emberek.


"Mert egyszerűen két ember nem tud huzamosabb ideig együtt élni ha nem sexelnek!"

Akkor nagyon szerencsés vagyok, csupa olyan normálatlan emberrel vagyok körül véve akiknek a szexen kívül máson is jár az eszük.... Ugyanis azzal is jóban vannak akivel nem kefélnek.



Kedves kérdező: sajnálatos módon vannak olyan emberek mint az apukád. Egyszerűen attól érzik nagynak, erősnek magukat ha másokat bánthatnak. Szánalmas de így van. (nem tudom mitől lesznek ilyen durván defektesek) Tudom nehéz, de ne akarj neki megfelelni mert úgysem lehet. Próbálj meg mielőbb megszabadulni otthonról, amíg ilyen romboló környezetben vagy, az önbecsülésed mindig a nullán marad. Amúgy mi az hogy nem vitted semmire? Könyörgöm, még csak húsz éves vagy. Hol kellene tartanod? Fel se vedd az apád szövegét. Az ilyeneknek akkor is senki lennél ha te lennél a miniszter, meg a pápa egy személyben....

2016. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem az anorexiáddal jársz valahová. Az is egy hosszú dolog, de ott elmondhatnád ezeket is.

Ha még nem kerestél szakembert, sürgősen érdeklődd meg a háziorvosodtól, hol van ilyen felétek ami tb-re megy és nem fizetős. Lépj, mert sokan járnak oda, és a sort is ki kell várni.

2016. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak velem ilyen pedig van 3 testvérem... Így aztán még rosszabbul esik.
2016. dec. 3. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem mentem el szakemberhez. De szerintem az anorexia és apakomplexus is ebből ered , mert eléggé maximalista lettem apa mellett. Ráadásul a nővérem gyönyörű és híres , szóval ez is rátesz a dolgaimra.
2016. dec. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!