Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok, akiket eltart a párjuk...

Azok, akiket eltart a párjuk milyen a kapcsolatuk a szüleikkel?

Figyelt kérdés
A családotok hogyan fogadta ezt az életformát?
2016. dec. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tanulok kozben es vezetem a haztartast, igy nem talalnak benne kivetnivalot.
2016. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Itt elsősorban azokra gondolok,akik a távolabbi jövőben sem szeretnének dolgozni.
2016. dec. 8. 21:57
 3/69 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen noknek eszuk mint a tyuknak

Kiszolgaltatott helyzetben egy ferfitol fuggo elethez nagyon butanak kell lenni.

Aztan egyszer csak egyedul maradsz se nyugdij se munkatapasztalat semmi.

Szep kilatasok

2016. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a lesajnáló kommentet.

Elég sok oka lehet annak,ha valaki idáig jut,nem csak az,hogy "annyi esze van,mint egy tyúknak".


Őszintén én olyasmikre nem tudok gondolni,hogy nyugdíj,addig élni is kell.

Bár nem hinném,hogy én 65 éves koromig elfogok élni.

Szerintem nyugdíja az én generációmnak már nem nagyon lesz.


A szüleim eléggé ellen vannak ennek a dolognak.

Sajnos ők már nem nagyon tudnak nekem segíteni,legalábbis számottevően nem,amivel előrébb is jutnék,és nem is várhatom el ezt tőlük.


Nem mondom,hogy egész életemben nem,de egy darabig biztosan nem fogok tudni dolgozni,a 0-ről lehetetlen elindulnom,támogatás nélkül.

2016. dec. 8. 22:29
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod , hogy nulla?
2016. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen betegseged van? Irod, h 65 eves korodig nem hiszed, hogy elni fogsz, (pedig az meg nem oreg), meg hogy nincs lehetoseged dolgozni...
2016. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
83%

"Itt elsősorban azokra gondolok,akik a távolabbi jövőben sem szeretnének dolgozni." a munka nem szeretném vagy nem szeretném kérdése, hanem józan észé.

- nem kellene minden terhet a pasi vállára tenni-nem kellene totálisan kiszolgáltatott helyzetbe hozni magadat

.nem kellene arra számolni hogy a kapcsolat örökké fog tartani, a pasi helyében én nagyon berágnék ha kitartatná magát az asszony

-nem kellene az esetleges későbbi gyermeket egy kereső szülővel állandó bizonytalan anyagi helyzetben tartani, mert a férjet is kirúghatják, érheti baleset, szétmehet a kapcsolat...

-nem kellene olyan lustának lenni, hogy egy másik embertől várjuk teles mértékben az anyagi biztonságot ezzel iszonyú terhet róva rá, csak mert kényelmesebb a gyerek státusz mint felnőtt emberként felelősséget vállalni, és a terhek egy részét átvállalni tőle.

2016. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
38%

"Az ilyen noknek eszuk mint a tyuknak Kiszolgaltatott helyzetben egy ferfitol fuggo elethez nagyon butanak kell lenni. Aztan egyszer csak egyedul maradsz se nyugdij se munkatapasztalat semmi. Szep kilatasok"

A hozzád hasonlók sem túl értelmesek. Ostoba általánosító, feminista komment a tied. Miért törvényszerű, hogy egyedül marad. Nem minden férfi szemét disznó és nem minden házasság megy tönkre. Gondolom magadból indultál ki, mert a férjednek nem kellettél.

Nyugdíja pedig valóban nem lesz a fiatalabb korosztálynak.

2016. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Igen,van betegségem is,így tényleg nem is a 0-ról,hanem -10ről indulok.
2016. dec. 8. 22:52
 10/69 A kérdező kommentje:
Az illetőt nem zavarná ez a dolog.Neki mindene megvan.
2016. dec. 8. 22:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!