Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a lányod...

Mit szólnál, ha a lányod bejelentené, hogy leszbikus, egy lánnyal él párkapcsolatban, nagyon szeretik egymást, nagyon jó a kapcsolatuk és nagyon boldog?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem örülnék neki, de egy szóval sem bántanám, mellette állnék, hiszen nem lesz könnyű élete.

Nem biztos, hogy egyik-napról a másikra megemészteném, hogy nem lesz (talán) unokám, a kíváncsiskodó ismerősök, rokonok kérdése elől diplomatikus kitérőt,hiszen nem mindenkire tartozik, és magyarázkodjon a fene.Nem miattam, a lányom érdekében kerülném a témát.

2016. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
87%
Vele örülnék a boldogságának.
2016. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Beletelne egy kis időbe, míg teljesen feldolgoznám, de ebből nem érzékeltetnék felé semmit. Örülnék a boldogságának.
2016. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezném hogy hívják, hány éves, mivel foglalkozik és mikor hozza el hozzánk bemutatni.
2016. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Attól ő még ugyanolyan ember, mint akárki más. Nem ítélném el emiatt, nekem a boldogsága számítana.
2016. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Meglepődnék rajta, hogy úgy érezte ezt titkolnia kell
2016. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem szólnék bele. Hadd döntse már el ő, hogy kivel akar több évtizedig élni. Most jobb az, ha boldogtalan egy férfi mellett csak azért, hogy megfeleljen ? Gyerek sem kötelező mindenkinek. Sőt, ha rajtam múlna nem is lehetne akárkinek.
2016. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Nincs gyermekem, hisz még fiatal vagyok, így csak azt írom le, amit a Szüleim nagy valószínűséggel tennének (vagy majd én tennék a lányommal): Megkérdezném, hogy mennyire komoly a dolog, majd megtanulnék együttelni a helyzettel. Ő akkor is a gyerekem lenne, akit én hoztam a világra, akit felneveltem, dedelgettem amíg kicsi volt, biztosan nem dobnám el magamtól. Tudom, hogy az én szüleimnek is a boldogságom a legfontosabb. Persze hogy egy szülő nem így képzeli el a jövőjét es a gyermeke jövőjét (házasság, unoka stb stb), de ettől még nem dől össze a vilag. Van olyan ismerősünk, aki szintén homoszexuális. Miután Kiderült, a szüleit persze meglepte, de attól még ugyanúgy várták őt a vasárnapi ebédekre, mint azelőtt, méghozzá a párjával együtt.
2016. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha eddig nem vettem észre, akkor meglepődnék (nem rossz értelemben, csak úgy simán, az új hír hallatán), ha már sejtettem volna, akkor nyilván nem érne váratlanul.


Akárhogy is, örülnék annak, hogy boldog, sok szerencsét kívánnék nekik a közös élethez, és biztosítanám, hogy bármikor jöhetnek, szívesen látjuk mindkettőjüket, és természetesen szeretném megismerni a párját.

2016. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék hogy boldog.
2016. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!