Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyit szántók a nagykorú...

Mennyit szántók a nagykorú gyereketek karácsonyi ajandekara? Vagy ha gyerek válaszol mennyit vártok el?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Karácsonykor szokott nagyobb értékben kapni valamit amire szüksége van, vagy szeretné.

Idén 50 ezer forint értekben kap billentyűzetett (21000ft) és pc játékokat.

2016. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
21 éves, még velünk lakik. Pont ugyanolyan értékben kap ajándékot, mint a 10 éves öccse. Ez ebben az évben 40ezer ft körül lesz.
2016. dec. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Én anyukámtol már nem kapok semmit ,mert már felnőtem de nem is vártam el soha ,miotta felnőtem saját családom lett .
2016. dec. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem várok el ajándékot, de már megvették előre, egy 4.500 forintos csillárt fogok kapni, mert az előző eltört és azóta sem lett pótolva.


31/N

2016. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell tőlük semmi ajándék. Dolgozom, nem vagyok már gyerek, ami kell, azt meg tudom venni magamnak. De erősködtek, hogy valamit akarnak adni a fa alá, úgyhogy adtak 10.000et én meg vettem 3 új pólót, és ezzel letudva az ajándék. Nekem furcsa, hogy felnőtt emberek sokszor úgy kuncsorognak meg követelőznek mint az öt évesek.
2016. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nem elvárás hanem az adott, -jelen estben karácsonytáji - nem feltétlenül -anyagi lehetőség kérdése.

A hasznavehetetlen , csillogó kacatoknak semmi értelme.a gyerek nem azért szeret,-fog jobban szeretni- mert adsz neki ajándékhegyeket, hanem az, ha figyelemmel , érdeklődéssel kíséred lépéseit, "mérföldköveit"- életének legapróbb állomásait is. A nagykorú gyerek : 18-50... között ?? Amíg élsz a TE gyermeked. ha több: egyformán az -akkor is , ha már külön családja van. "...mindenki másképp csinálja.."

2016. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!