Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Szoooval, anyukám férjéről lenne szó... régen nagyon jóban voltunk meg minden de mióta megszületett anyummal a 2 közös gyereke azóta eléggé megromlott a viszonyunk. A mostani konfliktus az az lenne hogy új házba költöztünk és be volt már nekem ígérve, hogy átjöhet és itt aludhat pár barátom, ezt anya nagylelkűen megengedte, mondván, hogy úgyis utálom a helyet, legalább lesz itt jó élményem is, de erre jött anyukám férje és mondta, hogy kizárt, mert ez a mi otthonunk, ide nem jön senki, én meg majd égek hogy hát bocsi lányok, mégsem jöhettek... de baromira olyan mintha hatalom komplexusa lenne... most ezzel a helyzettel mi a fenét kéne kezdenem?

2016. dec. 12. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Anyukáddal beszéld ezt meg!
2016. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én megbeszélném, de ő sem tud ezzel mit csinálni, ő mindig az én pártomat fogja... és tényleg én lennék az önző, hogy egy rohadt napra szeretném hogy átjöjjenek?
2016. dec. 12. 21:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is első vagyok.


De mi az, hogy anyukád nem tud vele mit kezdeni? Szerintem igazad van, teljesen normális, hogy átjöhetnek a barátnőid. Előző házban is ez volt?

2016. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát ott nem, mert az nem az ő háza volt, ergó anya mondta meg, hogy mit csinálunk, de itt... úgy érzi hogy az ővé minden, kiszámoltam és az 1/17 rész az övé, anya hiába mond mindent, nem engedi.

Köszi, aranyos vagy, hogy így válaszolaz!!!

2016. dec. 12. 21:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem. :/ És esetleg nem tudod olyankor hívni őket, amikor mondjuk ő nincs itthon? Mert akkor mondhatnád neki, hogy nincs otthon, és úgysem zavarják.

Meg anyukádnak és neked el kéne mondani neki, hogy ez igazán nem nagy dolog. Ő amúgy szokott hívni vendégeket?


Semmiség, ezért vagyok itt. :)

2016. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Péntekre hívott, de anya kiakadt, hogy ha nekem nem jöhetnek, akkor neki sem.

Nincs nagyon ideje rá... a hugaim 2 és 4 évesek.

2016. dec. 12. 21:43
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Jogosan viselkedik így. A francnak sem lenne kedve idegenekhez (neki az) igazodni a házában este. Wc-re nem mehet el az ember, nehogy meghallják. Nem szexelhet az asszonnyal. Nem mehet ki a konyhába alsógatyában. A gyerekek sem tudnának aludni rendesen, ha viháncoltok a másik szobában. Mert biztos nem aludni jönnének át, azt otthon is lehet.
2016. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok.


Legalább anyukád ezt megmondta neki. Amúgy rendes segítesz otthon? Mondhatod akkor azt is, hogy ennyit azért megérdemelsz.


Utolsó eléggé antiszociális ember lehetsz. Azért had ne legyen már probléma, hogy megszeretné hívni a barátnőit egyszer-kétszer!

2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát oké... ez is egy vélemény
2016. dec. 12. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:
rendesen*
2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!