Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Szoooval, anyukám férjéről lenne szó... régen nagyon jóban voltunk meg minden de mióta megszületett anyummal a 2 közös gyereke azóta eléggé megromlott a viszonyunk. A mostani konfliktus az az lenne hogy új házba költöztünk és be volt már nekem ígérve, hogy átjöhet és itt aludhat pár barátom, ezt anya nagylelkűen megengedte, mondván, hogy úgyis utálom a helyet, legalább lesz itt jó élményem is, de erre jött anyukám férje és mondta, hogy kizárt, mert ez a mi otthonunk, ide nem jön senki, én meg majd égek hogy hát bocsi lányok, mégsem jöhettek... de baromira olyan mintha hatalom komplexusa lenne... most ezzel a helyzettel mi a fenét kéne kezdenem?

2016. dec. 12. 21:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam segíteni, megmondom őszintén, ha megkérnek akkor persze, megcsinálom, de amilyen bunkó velem alapjáraton, nem is nagyon fogok! Néha csak ránézek és már idegrángásom van.
2016. dec. 12. 21:47
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ebben azért nem értek egyet! Attól még hogy ő bunkó, neked nem kell olyannak lenni, mint ő. Szerintem ha kicsit jobban beleszállnál a házimunkába, lehet hogy engedékenyebb lenne.
2016. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsodat! Mégis mi különböztetne meg tőle, ha ugyanolyan lennék...
2016. dec. 12. 21:51
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy szemtelen vagyok, meg hogy hazudok, 16 éves létemre a legdurvább dolog, amit csináltam, hogy nem aludtam egész éjjel! Csak az bánt, hogy ő azt hiszi magárol hogy ő szent és sérthetetlen!!
2016. dec. 12. 21:54
 15/17 anonim ***** válasza:
13%

"Azért had ne legyen már probléma, hogy megszeretné hívni a barátnőit egyszer-kétszer!"

Hadd döntse már el mindenki maga, hogy éjjel kit lát szívesen az otthonában. Főleg kisgyermekes családban.

Az apával semmi baj. A kisasszonnyal viszont igen. Nem az apa a bunkó. A lány az, mert követelni, hisztizni azt tud, de házimunkát a szüleitől várja.

Le lehet megint pontozni. A családos témában minél értelmesebb, erkölcsösebb valaki, annál kevesebb % van. Az összes női téma ilyen. Vajon véletlen ?

2016. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó-pontosan ezért írtam ki a kérdést, hogy lássam, én vagyok-e a bunkó!! Csak nem valami jó esik, ha nekem esik/legusztustalanozik! De mindenkinek meg van a maga véleménye!
2016. dec. 12. 22:20
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
12-12 22:10-os szerintem az erkölcsösség nem ezt jelenti. És egy gyerek szerintem igenis meghívhatja a barátait egy napra, mert ez így normális. Az otthon nem csak arról szól, hogy az ember "a wc-n ül, alsó gatyában flangál meg dug", hanem arról is hogy a család igyekszik arra törekedni, hogy mindenki jól érezze magát, és ehhez hozzátartozik az is, hogy néha vendégek vannak, akiket nem mindig a gyerekek hívnak, és itt megragadnám az alkalmat arra, hogy emlékeztesselek, hogy a kérdező nevelőapja már szeretett volna vendégeket hívni. Akkor hogy is van ez? Neki szabad, de a gyerek csak kussoljon meg takarítson? A kérdező nem azt mondta, hogy nem takarít, hanem azt, hogy csak akkor teszi, amikor megkérik rá. A kettő nem ugyanazt jelenti. Emellett én mondtam is neki, hogy többet segítsen otthon magától, mert akkor nagy valószínűséggel engedékenyebb lesz a nevelőapa is.
2016. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!