Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves lányod bejelenten...

Ha a 16 éves lányod bejelentené hogy terhes, és nem veteti el, hiába kéri a fiú akitől teherbe esett. Hogyan reagálnál? Mit mondanál?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 14:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
79%

24


Ha nem muszáj, felesleges terhet nem pakolok a másik ember vállára és a saját hülyeségemet nem erőszakolom rá a másikra. Nehogy már egy 16 éves kamasz dirigálja meg nekem, hogy mire van keret és mi az amire nincs. Úgy néz ki itt ebben a sztoriban még az eseményi utáni 7000 FT-os pirulára sem futotta.

2016. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
13%
oké utolsó, de ha engem az anyám abortuszra kényszerítene, akkor látna utoljára. Jöhetne nekem sírni öregen és betegen hogy egyedül maradt
2016. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
66%
Azért egy 16 éves még nem felnőtt, és ebben az is benne van, hogy szót kéne fogadnia. Főleg úgy, hogy ebben nincs igaza.
2016. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
10%
Hát amelyik szülő 16 évig képtelen volt normális védekezésre nevelni a gyerekét, annak nincs joga bármit is tiltani vagy parancsolni.
2016. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy egyesek miért akarják itt erőszakosan másokra erőltetni a véleményüket?

Volt egy kérdés, ami így szólt:

"...Hogyan reagálnál? Mit mondanál?"

Az értelmesebbje elmondta, hogy hogyan reagálna, a gyengébb képességű meg győzködi a 99%-os többséget a saját igazáról.

Ennek vajon mi értelme van?

2016. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
73%
Azért szülné meg, hogy egyel több szerencsétlen intézetis (vagy családi otthonos, egyremegy) gyerek legyen? Aki valahogy felnő. 12 évesen, ha lány, már közkézen forog , drog pia, csavargás, prostitúció fenyegeti? És aztán 16 évesen ő is elkezd szülni?
2016. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
76%

Láttam pár ilyen családot, kivétel nélkül a nagyszülők nevelték a gyereket az első pár évben! Anyuka addig meg bulizgatott,élte a fiatal éveit.De persze sulit otthagyta és dolgozni sem akart.

Én biztosan nem engedném,hogy ennyi idősen szüljön.Az egész életét gallyra vágná vele.

Gyereket vállalni még ráér 5-10 év múlva is,amikor már anyagilag független lesz és lesz stabil párkapcsolata.

Jelen esetben egy pelenkát nem tudna venni a gyereknek.Az apja meg hallani sem akar róla. Miért kell ilyen helyzetben megtartani?

2016. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
76%

Biztos szat anya leszek de én anya otthonba küldtem. Az én lányom is 16 évesen terhes lett és megtartotta. A fiú persze nem vállalta a felelősséget.


Én 2 munkahelyen dolgoztam,azért h őt és az akkor 10 éves húgát elt a rtsam,egy szoba konyha fürdős lakásba élünk. A gyerekek aludtak a szobába én a konyhában egy heverőn.

A tesojaval sem tehettem meg h engedjem a kicsit haza hozni

2016. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
15%
És milyen érzés volt cserben hagyni a saját gyereked utolsó? És milyen nélküle az életed? Nem hiányzik a lányod és az unokád?
2016. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
81%
Tartjuk a kapcsolatot de egyszerűen nem vagyok olyan helyzetben hogy segitsem őket. Nincs pénzem rá. Hely sincsen h babával ide jöjjenek
2016. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!