Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért csinálja ezt? Pénz...

Mért csinálja ezt? Pénz szűkében a szüleimnél lakunk férjemmel és két kisfiammal.

Figyelt kérdés
Mikor elmegyünk itthonról akkor apám bemegy a szobánkba és átkutatja a cuccainkat és elolvassa a leveleket. Kiváncsiságból raktunk ki kamerát mert nem úgy volt néhány dolog ahogy hagytuk. Mi baja van? 26L
2016. dec. 19. 06:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
6 os a 10 es leírta miért írtam! Két keresőképes ember! Vállal két gyereket és szülöknél lakik! Lehet kiváncsiak miért nem tudják eltartani a családot?!
2016. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azon vagyunk természetesen hogy elköltözzünk, gyűjtögetünk. Ha bezárnánk a szobát iszonyú nagy balhé lenne belőle. Közös hitel vagy bármi ilyesmi nincs, a levelek csak ránk tartoznak, fontosat nem is hagyunk elől, eldugjuk, de akkor is. Próbáljuk amúgy kerülni őket meg nem sokat mondani, mert mindenkit folyamatosan kibeszélnek, és mindenről tudni akarnak. És nagyon bunkó stílusban tudnak beszélni. Hova megyünk, mit veszünk, mennyibe kerül mindenről tudni szeretnének. Rezsibe fizetünk minden hónapban, és külön konyhán vagyunk, mindent mi veszünk magunknak. De ha a gyerekeknek veszünk valami játékot anyám sajnálja tőlük. Én amúgy otthon vagyok a gyerekekkel mert még kicsik. Arról már nem is mondok semmit hogy a gyerek csak addig érdekli őket amig pici és nem kell vele játszani. Konkrétan a nevükön még nem szólították az én gyerekeimet, de a többi unokájuknak tudják a nevét. Próbáljuk kerülni az összeveszést mert már így is nagyon nehéz ezt nap mint nap elviselni.
2016. dec. 19. 14:20
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Pénzszűkében kamerát venni? Jó nektek...
2016. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Telefonnal kamerázunk amit nem most vettünk hanem kb 4 éve. De nem ez volt a kérdés lényege...
2016. dec. 19. 17:41
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Lehet megsértődni és lepontozni a válaszokat, de a tényen nem változtat: hatalmas szívességet tesznek nektek, akkor is ha láthatólag ellenükre van a dolog, és nem tetszik nekik, hogy egy komplett család költözött a nyakukra, mert felnőtt létükre képtelenek felnőtt módjára felelősséggel viselkedni, költekezni. Valószínűleg próbálja megérteni, hogy miért vagytok ilyen szerencsétlenek, min lehetne javítani, hogy mihamarabb elmenejetek a saját fészketekbe, és ne kelljen azzal a tudattal élniük, hogy ti majd a jövőben is úgy oldjátok meg a nehézségeiteket, hogy a nyakukra mentek. Nagy felelőtlenségre vall, hogy két gyerek is van, ráadásul otthon vagy velük, mikor nincs miből megélni, és még te teszed a megjegyzéseket a szüleidre...nyilván nagyon "büszkék" rád, azért ilyenek veled, és ezt vetítik a gyerekeidre is.
2016. dec. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
11, pistike drága, majd ha idősebb leszel rájössz, hogy nem olyan az élet, mint az ameikai filmekben! Lehet ,hogy mst még azt hiszed, hogy az ember csak úgy beköltözik egy kétszintes családi házba, aminek a kertjében medence van, meg póni, se az élet nem ez. Hanem az, hogy adig albérletről sincs szó, amíg nem fizetsz három havi kauciót, ami akár félmillió forint is lehet, az meg gyerekekke nagyon magy kihívás ám! Lehet itt osztani az észt, kisgyerek, hogy a semmire szülnek az emberek, de azért megnéznêlek téged is, mikor nagykorú leszel, hogy lesz-e önerőből házad 18 évesen!
2016. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit... Mint írtam fizetünk rezsit és mindent magunknak veszünk kaját is. Nem vagyunk csórók csak nem tudunk albérletbe menni mert gyűjtünk a saját lakásra hogy jövőre eltudjunk húzni innen. De nem értem mit akar valaki azzal megoldani hogy feltúrja a másik cuccait. Ja és nem csak mi maradtunk a nyakukon de az idősebb testvéreimmel és családjukkal nincs semmi bajuk bár náluk is kutat de ők nem tudnak róla.
2016. dec. 20. 07:16
 18/18 anonim ***** válasza:
És ha a szoba helyett a szekrenyeket zárnátok be az nem segithet? Akik meg okoskodnak hogy felelőtlenek vagytok... Hát k@***k b&
2021. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!