Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vélekednétek arról, ha...

Hogyan vélekednétek arról, ha a gyereket nem megy soha sehova és nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám fogadni. Vannak ilyen emberek is.
2016. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Beiratkoznék egy magyar nyelvtanfolyamra, akkor talán haza merné hozni a spanjait.
2016. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Introvertált. 2. Szereti a csendet, az otthon melegét. 3. Nem tud mit kezdeni a mai elkényeztetett, harsány kölykökkel. 4. Nem érdeklik a programok


Ha valakit érdemesnek talál, lesz barátja. Vagy barátnője.

Addig fogadd el, hogy ő ilyen.

2016. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok pont vagyis van egy pár barátam akikkel nagyon jóba vagyok de velük sajnos egyetem,munka miatt nem találkozom sűrűn. Néha a szüleim megjegyzik hogy unalmas vagyok meg begyepesedett mert bulizni se szeretek. El kell fogadni hogy vannak ilyen emberek is


19/l

2016. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3asnak az összes pontja igaz rám kivéve a 4.et mert érdekel elég sok minden csak egyedül jobban szeretem őket csinálni vagy esetleg egy nagyon közeli baráttal.6os voltam
2016. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen vagyok, csak egyetlen egy barátom van, ás vele is csak nagyon ritkán járunk el valahova. Apám elfogadja, ha nekem így jó akkor neki is, anyám viszont folyamatosan piszkál, hogy mozduljak már ki, mert akkor talán lenne pasim is, meg hogy milyen unalmas vagyok már.
2016. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illetőnek jó így akkor a szülőt se kéne zavarnia.
2016. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És evvel mégis mi a halál a baj ... Imádom amikor a szülő akarja megválasztani gyereke barátját.. eskü márcsak akkor lehetne jobb ha férj/feleség választásba is belepofázna
2016. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
aggodnek. Megprobalnam kideriteni hogy mi nem stimmel a gyerekkel.
2016. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarja a gyereket a helyzet,akkor nem kell aggódni.

Ha viszont frusztrálja a helyzet és szeretne barátokat,akkor adnék neki pár ötletet,hogy hol tud barátkozni.Pl szakkörökön, diákmunkán,sportfoglalkozáson stb tud ismerkedni korabeliekkel. Ha kell erre motiválnám és beíratnám ilyen helyekre,ha szeretné.Pl én táncon és diákmunkán könnyebben barátkoztam,mint a suliban

2016. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!