Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum feltörte a facemet es...

Anyum feltörte a facemet es az askomat is nezi folyton nyomoz utánam. Ha itthon vagyok egyedül azt is tudja h mit csinalok és sztem kamerákat is szerelt be. Nagyom erőszakos velem mostanában. Mit tegyek? Nem mondja el h mi a baja. Nagyon félek.14/l

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet hogy van oka arra, hogy ezt csinálja.. a 14 éves lányok nem szentek már!! (egy két kivétel van)
2016. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbbjük nem csinál semmi rosszat.
2016. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
22%
Persze itt mindenki Popper Péter diákja, tanártársa, sógora,komája, kiscicája mégis teljesen analfabéte pszichológia terén. Szegény ember meg forog a sírjában.
2016. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a kérdező nagyon kiszolgáltatott helyzetben van és komoly segítségre van szüksége.
2016. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
28%

"Persze itt mindenki Popper Péter diákja, tanártársa, sógora,komája, kiscicája mégis teljesen analfabéte pszichológia terén. Szegény ember meg forog a sírjában."


A helyedben rágugliznék az "analfabéta" szóra is.:-)

2016. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
95%
Akkor "guglizz" a google szóra. ;)
2016. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem normális hogy ezt csinálja anyud. Változtasd meg a Facebook jelszavad.
2016. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
91%

Én 20 éves vagyok és még mindig túrkál a táskámban és a holmijaim között, ha nem vagyok itthon vagy fürdök.

16 évesen a tesómmal feltörette a facebookomat és a telefonomat nézegette állandóan. Szerintem kamerát is szerelt fel, de abban nem vagyok biztos, mert mindig tudta, mit csináltam egyedül itthon.

Szerintem undorító dolog, ha számon kérem, akkor lehurrog, hogy amíg az ő házában lakom...

Sajnos még tanulok és nem engedtek kollégiumba, úgyhogy ez van. Én már nem tudok bízni benne, de ő azt hiszi, hú de király. Ha lázadok kicsinál, amúgy meg mindenben korlátoz. Szerintem beteg ez a nő, de mindenesetre nem teljesen normális.

2016. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem valò mindenkinek gyerek.
2016. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor "guglizz" a google szóra. ;)"


Ne zavarjon, hogy ez rendszeresen használt, bevett szóalak, ellentétben az "analfabéte" szóval...:D

2016. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!