Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum feltörte a facemet es...

Anyum feltörte a facemet es az askomat is nezi folyton nyomoz utánam. Ha itthon vagyok egyedül azt is tudja h mit csinalok és sztem kamerákat is szerelt be. Nagyom erőszakos velem mostanában. Mit tegyek? Nem mondja el h mi a baja. Nagyon félek.14/l

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

14 évesen én is ugyanezt hittem. Hogy kutat utánam és kamerák meg mikrofonok vannak a lakásban...

Ma már tudom, hogy egy anya többet tud a gyerekéről, mint amennyit a gyerek sejthetne :)

Sokszor egyszerűen megérez dolgokat, mert ismer, sokszor csak ráhibázik.

Majd ha gyereked lesz, átéled te is.

2017. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
0%
Manapság több kölyöktől hallottam hogy magánélet így meg úgy. Az anyja feltörte a facét....aztán a köjkök is ezt csinálják egymással...mi van azon a kibszott facén amit annyira titkolni kell valakinek az anyja előtt...nem hinném, hogy az ellenőrződ fel van oda töltve. Mert mi annakidején csak ezt próbáltuk eltitkolni anyánk előtt...
2017. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
0%
Most pattant ki egy jó ötlet a fejemből. Szűnte
2017. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
0%
Töröld magad a facéről, kapcsold ki a gépet, sőt ne is netezz. Add vissza az okoskodó telefonod is ha van. Kapcsold ki a netet. Egy gondod azonnal megszűnik....így anyád sem tud kémkedni utánad..
2017. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a barátaival meg majd galambok segítségével kommunikál.
2017. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Most már az is baj lenne ha a galambokkal kellene kommunikálni. Mennyi probléma. Füstjelek, morze, fényjelek, vagy egyszerűen verbálisan....momentan ez jutott eszembe...a kummunikációt illetően
2017. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!