Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy hajléktalan akarok lenni? 19/F

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 14:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%

"Miért, túl hajlékony vagy?"

Nem! Ez nálam elvi kérdés!!!

2016. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

-"Anya,apa elköltözök."

-"Hova,kedves fiam??"

-"Az utcára.Sziasztok."

2016. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen kérdezők mit szívnak?
2016. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
71%
ez engem is érdekelne. ki akarom próbálni
2016. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
93%

Már egyszer válaszoltam itt, de írok még egy választ, ritkán szoktam ezt tenni.

Én is nagyon sokszor láttam már ezt a kérdést, szerintem a kérdező ugyanaz, minden alkalommal.

Ha eddig nem merted közölni, akkor nem tudom mit akarsz.

Elképzelted már milyen az, ha az utcán élsz? Nem tartozol sehova, nincs senkid, nincs jövedelmed, nem tudsz tisztálkodni, nincs mit enni, inni, beléd rúgnak, stb.

Mesélek valamit. Volt a kisvárosunkban egy hajléktalan, kb már 30 éve az volt. Egy igazi illedelmes, kedves, jó embervolt, annak ellenére, hogy több, mint 20 évvel ezelőtt volt börtönben, mert egy verekedésbe keveredett. Mindenki ismerte őt, amikor meglátta a nőket az utcán azonnal Isten Áldását mondta rájuk, mindenkinek szép napot kívánt, jó ember volt.

Mivel lehetett vele beszélgetni mondta sokszor, hogy már nem bírja, alszik, leöntik a hülye suhancok benzinnel és begyújtják, belerúgnak amíg ő fekszik, átkozzák, stb.

Csak mert hajléktalan...


Nem rég halt meg, talán egy hete, az egész város sajnálta.

Azóta is mécsesek és gyertyák vannak azon a helyen, ahol a legtöbbet koldult.


Ha ezek után továbbra is szimpatizálsz a hajléktalanélettel, akkor csak gratulálni tudok, néhány válasszal fentebb leírtam mit kell mondj.

De egy kérés! Mielőtt bejelented keress egy ilyen embert magad helyett, és add át neki minden vagyonod, mert igen sok ember nyomorog az utcán, meleg ételre, s lakásra várva, miközben minden éjszaka a halál fenyegeti őket.

2016. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
97%
Kilépsz az ajtón, a kulcsot otthon hagyod, annyi. Ne cirfrázd, ne, hiszem el, hogy még a csövezéshez is mások tanácsa kell.
2016. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan mondjam el szüleimnek, hogy következő karácsonyra már tényleg nagyon szeretném megkapni tőlük azt a kiscicát?

42/F


-- nagyjából ugyanennyire komolyan vehető a fenti kérdés is

2016. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
92%
Kérdező, azért jó lenne ha már erre a 27 válaszra reagálnál valamit, mert vannak igen hasznosak... jó, nyilván nem az enyém, az csak egy szar vicc volt, de pl a 25-ösére igazán reagálhatnál.. vagy már kimentél az utcára?
2016. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
97%

még nem ment ki csak szokja hogy az utcán nem lesz wifi.

nem tudja hogy a kfc mellett kell koldulni s akkor van free wifi

2016. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
70%
Imádom, amikor hülye kérdést írok ki, és egyből törlik, de az ilyeneket nem.
2016. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!