Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint a pasim túl jó...

Anyám szerint a pasim túl jó hozzám?

Figyelt kérdés
Bemutattam a barátomat otthon, utána beszélgettünk anyával, és végül kibökte, hogy nem gondolta volna, hogy ilyen kaliberű pasi szóba állna velem. Meg azt mondta, becsüljem meg nagyon, mert még egy ilyen pasim biztos nem lesz. Szerintetek ez nem sértő egy kicsit? Ti mit reagálnátok erre?
2016. dec. 27. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Én egy hét betű szóval reagálnék, ami úgy kedődik, hogy baz és úgy végződik, hogy dmeg.
2016. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%

Gratulálok elsőnek, aki ilyen stílusban társalogna az édesanyjával!

Szerintem nem sértő. Esetleg vissza lehet kérdezni, hogy mire gondolt pontosan, hogy "ilyen kaliberű pasi". Külsejére? Intelligenciájára? Kulturált viselkedésére? Anyagi helyzetére? Vagy valami egyébre?

2016. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen is sértő elég önbizalom romboló lehet ilyet hallani főleg az ember saját anyjától. Be foglalkozz vele kérdező esetleg beszéljetek róla hogy miért mondott ilyet mert lehet hogy csak rosszul jött ki.
2016. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
*ne
2016. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is sértő.
2016. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Anyád egy tahó.
2016. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezekre úgy együtt. Tényleg nagyon klassz pasi a barátom, néha én se értem, hogy volt ilyen szerencsém vele, de azért az rosszul esett, hogy a saját anyám is annyival "jobbnak" látja nálam. Lehet pont ezért esett rosszul a megjegyzés, mert érzékeny pontra tapintott vele.
2016. dec. 27. 22:13
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
A pasid okkal van veled de ha el hagy akkor se hidd azt hogy ez azért van mert csúnya vagy. Nem szabad így felfogni mert csak olyan kapcsolataid lesznek ahol nyalod a csávód seggét mert ő annyival jobb nálad. Próbálj meg a szépre fókuszálni senki sem tökéletes minden kinek vannak hibái.Kitartást kérdező
2016. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
mert lehet 1 irigy féreg....nem? de most komolyan....
2016. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Édesanyád részéről elég türhő dolog így nyilatkozni, de nézd a jó oldalát: szimpi Neki a párod. Sokan barominehezen érik el/egyáltalán nem is sikerül elérniük, hogy egyáltalán elfogadják a szüleik a választottjukat.
2016. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!