Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ha a szüleim...

Hogyan kezeljem ha a szüleim szerint nem vagyok elég tehetséges és ezt csúnyán hozzám is vágják? Álandóan beszólnak vmire, soha nem vagyok nekik elég jó.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több információra van szükség. Mit mondanak pontosan, miket szólnak be?
2014. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát erről csak ők tehetnek, ők adták neked ezeket a géneket.
2014. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy nem esik messze az alma a fájától.
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
PL. arra az egyetemre amelyikre menni szeretnék nem leszek elég jó, miért nem megyek szakácsnak azt eltudnám végezni, az egyetmet nem. Szinte kitűnő tanuló vagyok. Miért nem nézek úgy ki ,mint a szobatársam (aki modell ). Ha én eltudom magam fogadni ők miért nem ?
2014. ápr. 23. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szülei is pont ilyen buta, kegyetlen emberek. Csak annyit tudok mondani neked, ha a szüleidtől nem kapsz támogatást, kénytelen leszel magadat támogatni. Pozitív látásmódú emberekkel körbevenni magad, és hajtani! Képes vagy rá! És nagyon jó dolog, hogy elfogadod önmagad, de ne csak elfogadd, hanem szeresd is. Menni fog minden, erő kell hozzá, amit csak meg kell találnod magadban!

Önállósodj, és ahogy tudod, csökkentsd a szüleiddel való kapcsolatot, és soha ne hallgass a lehúzó beszédekre. Kitartást! :)

2014. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is ilyenek... Sajnos én hallgattam rájuk, és nem olyan egyetemre mentem, amire szerettem volna. A mai napig bánom. Ne hagyd senkinek hogy letérítsen arról az útról amire vágysz! Azt az egyetemet írd be, amit te szeretnél.
2014. ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!