Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segíthetnék anyán?

Hogyan segíthetnék anyán?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem anyát, a kapcsolatunk is nagyon jó, olyan mintha barátnők lennénk.

Anyukám sokat stresszel, idegeskedik (eddig is, de főleg mostanság). Tudom, hogy ez nem jó, sőt káros.

Türelmetlen, ez is közrejátszhat. Apróságokon is fel tudja magát húzni.

Az alvása sosem volt jó, most sem, felébred éjszaka, nem bír visszaaludni, reggel meg tudna aludni, de akkor meg kelni kell korán, munkába kell menni, így gondolom sokszor ki se tudja aludni magát.

Szerintem az idejét sem tudja mindig jól beosztani, ezért van hogyha pl. elutazik, kevés ideje marad pakolni és egyéb dolgokat csinálni, ezért ideges lesz és kapkod, idegeskedik.

A stressz néha kihat rám is, én is ideges leszek vagy szomorú vagy sírni kezdek, ha látom anyán hogy tényleg nagyon stresszes.

Én sem vagyok egy haláli nyugodt ember, de azért hozzá képest...

Kérlek, írjatok valamit, mit tegyek/mit tegyen anya, mert nagyon féltem, hogy valami baja lesz előbb-utóbb.

Már az orvos is mondta neki, hogy nyugodtabbnak kéne lennie, pihenjen többet.


2016. dec. 28. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A mai anyák,nők 90%-a ilyen,ez népbetegség,nem tudsz rajta segíteni sajnos! Csak ő tudna magán segíteni.
2016. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
91%
Közös mozgás? Esetleg torna, jóga, kocogás.
2016. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A közös mozgás az megvan! :)
2016. dec. 28. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézzetek önfejlesztős videókat, olvassatok, meditáljatok :D
2016. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi miatt stresszel anyukád? Apró dolgokon vagy tényleg vannak komolyabb problémái?
2016. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De mi a konkrét baja?
2016. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Segíts neki a házimunkában így kevesebb dolga lesz és ez idő alatt tud pihenni. Vagy patikában lehet venni Xanaxot ami stressz oldó és ez tok jól lenyugtatja az embert.
2016. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy patikában lehet venni Xanaxot ami stressz oldó és ez tok jól lenyugtatja az embert."


Ja, receptre, és egy komoly gyógyszer, erős függőséget okoz.

2016. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
este meg reggel 1-1 dl pálinka szerintem segítene:)
2016. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló problémákra a nyugtató hatású gyógyteák váltak be, egy próbát szerintem mindeképpen megérne, és amúgy is teljesen természetes "orvosság".
2016. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!