Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám barátnője megkeseríti az...

Apám barátnője megkeseríti az életünket, mit lehetne csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a szituációt. - a szüleink elváltak és külön élnek, mi meg apuval maradtunk.


Az egész kb. fél éve kezdődött. Mikor elsőnek ide jött hozzánk apa barátnőj, akkor sem türtőztette magát. Nem mutatkozott be és fél óra múlva zengett a ház a hangos sikolyaitól, nyögéseitől, amit produkált az aktus során. A mi házunk ilyen amerikai konyhás jellegű, így apu háló részét és az étkezdét csak egy szekrény sor választja el. Mostanra, ha csak kitesszük ide a lábunkat már rákezdenek 2 perc múlva és szóvá is teszi, hogy menjünk fel, mert ő 'kefélni akar' (Ez szó szerint így van! - és az se zavarja ha esetleg a barátom nálunk van!). Azt is hozzá szokta tenni, ha megszóljuk, hogy nem most kéne, hogy biztos csak irigykedünk és minket nem keféltek meg eléggé eddig!(Szószerintieset!!) Sokáig nagon türelmesek voltunk és úgy tetünk, mintha semmi sem lenne. Aztán egyre többet jött hozzánk ez a nő. A legelső nagy vita akkor volt, mikor anyu meglátogatott minket és apa nem vitte el innen ezt a hölgyeményt! Igazából csak az aktusokra korlátozódott ez a kapcsolat. Aztán egyre jobban elfajultak a dolgok. Amiket megtudtunk róla, hogy van 6 gyereke, az rejtély, hogy ki neveli őket... ő biztos nem, mert vagy nálunk van vagy állítólag dolgozik... káromkodik, ordibál, egyszer rácsapott a kezemre, mert tv-t akartam nézni.. azt hiszi ő az úr a háznál. A konyhában rendszerint mocskot hagy maga után, tészta darabok a földön,nem mosogat el - és amit főz arról ne is beszéljünk.. apával megveteti a legdrágább hozzávalókat és a legnagyobb adagot készíti, a felét elviszi a többi meg kb. ki van öntve. Eleinte rajta kaptuk azon, hogy több dolog eltünt a házból. (Pl.: tusfürdők, szemöldökcsipesz, edények, és élelmiszerek.) Állandóan furikáztatja magát, nem hajlandó busszal jönni, és ilyen 40 km-es távolságokra hordozgatja apa ide-oda. Egyébként apa se volt nála, és szinte semmit se tud róla.

Apával többször próbáltuk megbeszélni a szitut, eleinte még ment rendesen, de sajnos mára már nem! - mindig a nő pártját fogja és neki ad igazat, még akkor is ha szem és fültanúja az eseteknek!

Ráadásul a nő, egyre inkább ellene hangol minket! Többször hallottuk, hogy megjegyzést tett arra, hogy el kéne már mennünk innen, és csak élősködünk, meg kihasználjuk apát, és azt is szóvá tette, hogy mi közünk lenne hozzá ha ide is szülne egy gyereket. Plusz javaslatokat tett rá, hogy örülne ha eladnánk a házunkat!


Bocsi, ha kicsit zagyva voltam! Próbáltam mindent bele süllyeszteni.

21/L



2016. dec. 29. 13:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
93%

Ha apád találna vevőt a házra túl alacsony áron, kérné hogy a vételi ajánlatot ti is elfogadjátok, akkor azért gyanakodjatok arra hogy lehet hogy nője sugallására próbál kijátszani Titeket, vevőtől zsebbe kapna még pénzt.



39F

2016. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
93%
Fél éven belül terhes lesz a tyúk... amúgy meg remélem, világos, hogy apuci ki akar utálni titeket a házból,..
2016. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
2%
Es igaza van miert is tartana el felnott embereket csak azert mert ok orokke diakok akrnak maradni es budos a munka ?
2016. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
4%
Megszoksz vagy megszöksz ez a két lehetőség van sajnos ha nem bírod apád macáját.Úgy látszik apád meg macája kiakarnak túrni a házból titeket és ez esetben azt ajánlanám hogy költözzetek albérletbe neked pedig 21 évesen illene sarkadra állni elmenni dolgozni önálló életet élned.
2016. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi, hogy nem írok semmi érdemlegeset, de kíváncsi vagyok a végére.
2016. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
14%
A tesód idősebb nálad? Esetleg Ő dolgozik már? Mert ha igen, akkor nyugodtan elköltözhettek egy albérletbe, majd a tesód költ rátok. Más ötletem nincs. Vagy esetleg nyomozhatsz egy kicsit a nő után, hátha van egy kis sötét múltja a gyerekeken kívűl.
2016. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

Miért mennének el albérletbe a saját házukból? Járjon el apuci b..szni a nőjéhez meg a 6 gyerekéhez, addig is, amíg sikerül eladni a házat. Amúgy nem tudom, mekkora a tesód, de hogy velem ezt nem csinálta volna egy qrva sem, az biztos.

Amikor eladjátok a házat, arra is figyeljetek, hogy a vevő vagy a bankja a vételár megfelelő hányadát egyenesen nektek utalja, ne apátoknak. Vagy még jobb, ha az ügyvédhez megy a pénz, és ő osztja el a tulajdoni hányadnak megfelelően, főleg, ha tesód is nagykorú.

2016. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Egyre rosszabb az egész, már menthetetlen. Tegnap volt egy nagy vita... lent társasoztunk és megjöttek és elkezdődött a szokásos, befekszenek az ágyba rákezdenek, megy a lihegés... és meg lett mondva, hogy takarítson el maga után a nő, amit tegnap alkotott... ott hagyta a mosatlan edényeit, tiszta mocsok volt az asztal, a szemetesbe lenyomta a zsákot, hogy e lehessen bele dobn semmit és szanaszéjjel ilyen ételmaradék a földön... na erre a reakció az volt, hoy kik vagyunk mi, hogy megmondjuk mi csináljon a nője... aztán jött a csaj, hogy húzzon fel tesóm szopni, mert itt volt a barátja és ő felment a szobába a vita kezdetén.. aztán már megmondtuk, hogy milyen ez a nő... ismét... fölöslegesen... mert a reakció az volt, hogy szegény nő... meg az is obégatott, hogy mi csicskák vagyunk, majd mi összetakarítjuk helyette, meg csak azt tudja mondani, hogy minket 'nem d.u.g.nak meg eléggé és ilyesmik...apa meg kijelentette, hogy ne mondjuk meg mikor csinálják... de ha bármikor lemegyünk rákezdenek... egyszerűen undorító...

Meg a nő már kijelentette nekünk, hogy apánk lecserélt, és nekünk mindent el kell viselnünk. Meg állandóan kérdezgeti mikor húzunk már el. Ha lent is vagyunk mindig teszi a megjegyzéseit... ha lemegyek csak egy teát csinálni, már mondja, hogy őt ez mennyire zavarja...


A neten már kutakodtunk utána, de sajnos semmi nincsen. Két testvérét találtuk meg az fb.-n, de nem tudom érdemes e lenni náluk rákérdezni, mivel nem ismerjük őket.

A tesóm idősebb, ő nem rég felmondott az előző munkahelyén és most állást keres, ő el akar menni a barátjával albiba.

Most gondolkodok én is, hogy legyen a suli, esetleg áttenni levelezősre a következő félévet és akkor dolgozni mellette.De egyszerűen szörnyű az egész helyzet, hogy egy idegen ember miatt kellene otthonról elmenekülni, azért mert ő itt mindent megtehet és teljesen elvette apánk eszét. Tényleg mi is úgy érezzük, hogy ki akarnak utálni minket innen. Apa már a nő hatására kb. megtiltotta, hogy lent nézzünk tv.-t, ha nincs otthon. Ezt tegnap megmondta hasonló szavakkal, de tesz is érte... pl ráteszi a nő bugyiját a távirányítóra. Nem tudtam elképzelni, hogy lehet valami ennyire igénytelen... tegnap azt is megmondtam neki, hogy utána nézhetne ennek a pharmatexnek, mert nem megbízható... és erre is csak kiakadt, hogy mi ne mondjuk meg, meg ő annyit szexel, amennyit csak akar. A nő meg egyből azt mondja, hogy mi kutakodunk, de direkt kint hagyja a dobozát az asztalon a szárító mellett, szóval nem lehet elmenni mellette!!!

2016. dec. 30. 09:55
 29/41 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az eltartás, igen itt lakunk, de kb. ennyi... nem kérünk pénzt stb, tesóm is dolgozott meg régen is a suli mellett és amúgy saját pénzből gazdálkodik, csak inkább félretett, mert eddig lakhatott itt és nem akarta albira elkölteni a havi összfizetését, persze mostmár azon van, hogy elmenjen. Nekem is van spórolt pénzem, itt nem igazán ezen van a hangsúly, hanem, hogy nem érezhetem otthon magam, meg vannak tiltva dolgok és mindent el kell tűrni, és szónélkül kéne hagyni, hogy ez az idegen ember bármit megtehet itt. Volt, hogy bementem foga mosni a fürdőszobába és bejött utánam a nő.. folyt a víz a kádba, levetkőzött pucérra és befeküdt, úgy hogy bent vagyok! Szóhoz se tudtam jutni, aztán mikor megkérdeztem apát, hogy ez mi, annyit mondott, hogy én vagyok a b.unk.ó, mert nem szabadott volna bemennem, mivel a nője fürdeni akart, pedig én csak 3 percre mentem be fogat mosni!! - mivel rohantam volna a buszhoz utána, mert mennem kellett vizsgázni!
2016. dec. 30. 10:02
 30/41 A kérdező kommentje:
Középsuli mellett is dolgoztam már nyáron meg azután is, itt ne azon van a hangsúly, hogy egész életemben nem akarok semmit csinálni és tartsanak el... de szét vet már mindennap az ideg, hogy idejönnek heti 5-6 x megy a ke.f.élés és mindez a fülem hallatára... egy swinger klubba igényesebbek! Na meg, hogy lopkod és kb. úgy beszél velünk, mint a kutyával és tele beszéli apa fejét mindennel! - de ő már menthetetlen.
2016. dec. 30. 10:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!