Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek "egészséges",...

Szerintetek "egészséges", hogy 18 éves fiú létemre apám még mindig vagy nem, vagy alig enged el valahova?

Figyelt kérdés
Nem értem apám miért kezel úgy sokszor mint egy gyereket.Szinte soha nem enged el sehova, vagy ha igen azt is nagyritkán és csak akkor ha pontos beszámolót adok neki a helyszínről, az időről és a társaságról. Tudnotok kell hogy nem a tipikus tróger alkesz, éjszaka a városban keménykedő társasággal mozgom, hanem normális emberekkel.Mindig azzal jön, hogy félt, meg hogy én biztos drogozom meg berúgok.Drogot életemben egyszer se még csak ki sem próbáltam, az alkoholt pedig tényleg mértékkel iszom, nem tagadom egyszer volt hogy berúgtam de akkor sem úgy hogy hánytam meg minden hülyeséget csináltam.Szóval az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne meggyőzni apámat hogy 18 évesen ne úgy kezeljen mint egy 12 évest? Köszönöm előre is a válaszokat!

2016. dec. 30. 18:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Jó bolond szegény
2016. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!