Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki elmagyarázza miert nem...

Valaki elmagyarázza miert nem vehetek a saját zsebpenzembol magamnak cipot?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy cipot hogy legyen 2 cipom ne csak 1 Es mind ezt a saját zsebpenzembol! De a szüleim nem engedik mert hogy ugyan ugy néznek ki ami nem igaz Es hogy ugyan az a funckiojuk! 15/F

2017. jan. 1. 13:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Kedves gyermek ! Ha nálad van a pénz, akkor bemégy az üzletbe és abból a pénzből megveszed. Nem kell kikérned előtte a szüleid beleegyezését, bejelenteni sem kell.
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert ugyanúgy néz ki, és ugyanaz a funkciójuk - te magad írtad.

(A kérdés nem az volt, egyetértünk-e, hanem hogy MIÉRT. Az pedig az az indok, amit a szüleid mondtak, hiszen ők az egyedüliek, akiknek a kérdésedhez bármi közük van.)

2017. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

1 pár cipő? Az elég érdekes. Az én 3 éves fiamnak van kb. 10 pár.

Azért egy kamasz gyereknek többre van szüksége.

2017. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Egy pár cipőd van?

Nézd, 15 vagy elmész és megveszed. 15 évesen már rég magamnak vásároltam, a szüleim pénzéből..

2017. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom miert van kiakadva mindenki azon, hogy 1 cipoje van. Nekem 1 nadragom, es 1 cipom van evek ota, es nem kapok ujat.
2017. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Elég szomorú. és hogy mosod? Miben vagy amíg a nadrágod szárad?
2017. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5%

azért nem veheted meg mert még nem találtad meg a szüleid gyenge pontját.


nyomozz apád után. ha pl. kiderül hogy van szeretője akkor onnan kezdve már lelkesen fogja támogatni a cipóvásárlásodat, hogy ne áruld el anyádnak. ha anyádnak is van akkor meggyőznie se kell őt ő is fogja támogatni. csak arra vigyázz egymásról ne tudják meg, mert akkor mehetsz megint mezítláb...

2017. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Az itthoni melegitomben. Ha nem szarad meg reggelre, akkor kicsit ravasalok.
2017. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
14%

Nekem van egy pár cipőm, amit télen hordok; egy pár, amit tavasszal/ősszel/nyáron; egy, amit alkalmakon. Talán van még egy-egy téli és tavaszi.

De ha van egy normális, tartós, jó minőségű cipőd, akkor nem állja meg a helyét az az érv, hogy "és mi van akkor, ha beázik vagy leszakad a talpa?", ugyanis nem fog leszakadni a talpa csak hosszú idő után, de akkora úgyis veszel másikat, mert kopott lesz. Beázni hanarabb fog, de az is elkerülhető (nagyon extrém esetben nyilván nem).


Ezért ha vennél egy ugyanilyet (ami drágább, mert minőség), akkor azért nem engedik, mert van ilyened; de ha egy prolik körében divatos márkájú drága, de rossz cipőt vennél, akkor meg azért, mert pénzkidobás.

2017. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
ha felváltva horja egyik nap ezt másik nap azt akkor tovább tart
2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!