Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan szülőkről, akik 3-4 éves gyerekeikkel GTA-t játszatnak?

Figyelt kérdés

Bővebben is kifejthetitek (pl. következmények a gyerekek pszichés fejlődésére.)


Képek a "játékból":

[link]



Wikin:

[link]


(Pl. olvassatok bele a cselekménybe... Néhány "kulcsszó": bankrabló, fekete ügyletek, forrófejű pszichopata, bűnöző, bűncselekmény, rablások kitervelése, "majd Trevor kocsijával belehajt egy tartályba, aminek hatására gázolaj folyik Trevor köré, amit egy pisztolylövéssel gyújthatunk lángra".)



2017. jan. 2. 10:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Semmi.
2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kimaradt a kérdésemből: szülők írjanak! Köszi! :-)
2017. jan. 2. 10:40
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Mi is játszottunk elég sokszor anyukám egyik barátjánál. Egyikük se volt felelőtlen, és akkor a kisebb húgom kb. 4 éves volt. Élvezte, de teljesen tisztában volt vele, hogy 1. nem valóság, 2. a való életben ez szigorúan tilos, 3. a játékban "rossz" emberek vannak. Ezen semmi sem fog múlni. Azokat a szülőket viszont már nem értem, akik iPhone-t vesznek a 6 éves gyereküknek. Na az, sokkal rosszabb hatással lesz rá!
2017. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
4%
Akkor felejtsd el a válaszom, csak 15 vagyok.
2017. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és bocs, hogy elfelejtettem a "szülős kitételt" beleírni a kérdésbe!
2017. jan. 2. 10:42
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
3-4 eves gyerek nem hiszem el, hogy tud ilyesmivel jatszani. Max bogyo babocat nez.
2017. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#4! Köszi, hogy megírtad a korodat, korrekt vagy.
2017. jan. 2. 10:44
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

Semmi.

Írjak ki kérdést, hogy mi a véleményetek arról, hogy egy szülő emberrablásról, meg kannibalizmusról szóló történetet mesél a gyerekének este lefekvés előtt?

2017. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
Az semmi, van olyan szülő, aki horrort mesél a gyerekeinek, valami mutáns farkasról, amelyik egészben lenyel egy embert, majd egy vadász kioperálja belőle...
2017. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

Semmi, nem az én dolgom. Kb. minden 2. szülő csinál valamit, amivel nem értek egyet, most akkor mindent kérdezzek meg?

Amúgy meg attól nagyobb baja lesz, hogy ilyen korlátolt, ítélkező anyja/apja van, mint hogy egy ilyen JÁTÉKKAL játszik.

2017. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!