Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy orr piercinget csináltattam? 21 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Szüleim elég konzervatívak,annyira hogy bizonyos szavakat,témákat ki se szeretnek ejteni a szájukon.Nagyon fognak haragudni ha megtudják,de joguk van tudni.Ál piercing van az orromban,amikor azt megtudták,nagyon csúnyán néztek rám.De azzal nyugtattam őket hogy ez nem igazi,s nem is lesz,ez volt vagy egy éve..De mégis akarok igazit,hogy tálaljam?

2017. jan. 5. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Szörnyen néz ki az a vacak. De ráadásul meg hazudsz nekik. Nem szép.
2017. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne mondd, felnőtt nő vagy hellóóóóó. Észre se fogják venni hogy igazi. A te tested, kivehető... Ha neked ez kell akkor legyen. A szüleid a túl prűdek. Ha elmondod akkor 2 hétig idegeskednek, majd elfogadják.
2017. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem véleményt kértem a piercingrol,es nem hazudok nekik,epp ez az hogy elmondom.
2017. jan. 5. 14:18
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Te is csak a korod alapjan vagy felnott, amugy anyuci 12 eves lanya.


'Csunyan neztek ram'.... edes jo istenem, komolyan? Ugye el is sirtad magad amikor csunyan neztek rad? Szipogtal is kicsit es kivetted az al-piercinget, meg huppogtel hogy jajjjj ne-he-he-haragudja-ha-ha-tok, uristen nem is tudom mit go-ho-ho-hondoltam hogy barmit megtehetek 21 evesen, ugye eleg lesz 4 orat a sarokba terdepelni kukorican vagy ragaszkodtok az egesz ejszakahoz?


Noj fel.

2017. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Szüleim! Úgy döntöttem, bika leszek brrrrr felhívom bikaviadalra a falú bikáit, vagyis torreádorait brrrrrrrrrrrr. Jogotok van tudni, de ellenvetésre nincs mód. Imádkozzatok értem, konzervatív őslény szüleim, hogy tudjak orrot fújni, hogy ne gyulladjon be.


Hát ilyesmi. Remélem tudtam segíteni.

2017. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
21 évesen azért nem csinálsz valamit mert félsz hogy a szüleid mit szólnak? Ha gyereknek érzed magad, akkor ne csináltass piercinget. Ha felnőttnek, akkor tedd amit akarsz, és viseld el az esetleges rosszallásukat, de ne hazudj nekik.
2017. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de ha arra volt eszed 21 évesen, hogy megcsináltasd, ahhoz is legyen, hogy ezt közöld velük.
2017. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
latom nem ertitek..meg nem csinaltattam..ha csinaltatok mit mondjak az a kerdes.ál piercingem van amit szinten megmondtam nekik.
2017. jan. 5. 14:32
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Akkor meg legközelebb legyél szíves értelmesen fogalmazni, mert amit a kérdésben írtál, az az, hogy "csináltaTTam", tehát már elkészült a piercing.

Mellesleg amit a szövegben odahánytál, szintúgy egy nagy zagyvaság.

2017. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

"még nem csináltattam"

- akkor hagyd ezt el, hidd el, semmi sem lesz jobb -ezt érzed magad is azért a vívódás

2017. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!