Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy orr piercinget csináltattam? 21 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Szüleim elég konzervatívak,annyira hogy bizonyos szavakat,témákat ki se szeretnek ejteni a szájukon.Nagyon fognak haragudni ha megtudják,de joguk van tudni.Ál piercing van az orromban,amikor azt megtudták,nagyon csúnyán néztek rám.De azzal nyugtattam őket hogy ez nem igazi,s nem is lesz,ez volt vagy egy éve..De mégis akarok igazit,hogy tálaljam?

2017. jan. 5. 14:10
1 2 3
 11/21 Alain Delon ***** válasza:
84%
Nem látják rajtad?
2017. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom,3 éve nagykorú vagy,viselkedj is úgy...
2017. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%

Jaj, nehogy csináltass piercinget, mit fog szólni apu és anyu?

Ja, hogy felnőtt vagy? Ugyan, kérlek!

2017. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
69%
A saját életed éld, ne másokét! Az orr pc sztem nagyon sexy. Én nagyon szeretem a sajátom, és tök jó, h megcsináltattam. Ez nem egy halálos dolog, emiatt nem fognak kitagadni.
2017. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom értékelni fogják ha egy vasárnapi ebéd alkalmával a takony onnan fog kikukucskalni...


Felnőtt vagy a korod szerint, agyilag még nem, de az nem is baj, manapság nincs is rá szükség.


Meglátjak, elmondod és ennyi.

2017. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
18%
Azt hinné az ember, hogy erre a korra már kinövi az ember lánya az ilyen feltűnési viszketegséget. De hát úgy látszik, mégsem. Személyes véleményem nekem is az, hogy borzalmasak ezek ez orrpiercingek is, nekem indig olyan benyomásom van, hogy takony lóg az illető orrából és gusztustalannak tartom. Valószínűleg van valami pszichés depi is a dologban.
2017. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

egyszerűen megmondod, hogy neked nagyon rég óta tetszik, és mostantól van, ha tetszik ha nem...

nekem is volt ilyen, én is egyik nap rakattam az ajkamba két karikát... leszúrtak érte nagyon, meg pár hétig szóba se álltak velem, aztán megbékéltek... nem nagyon tudnak mit csinálni...

2017. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha velük élsz akkor lehet ki fogják szedetni veled, állítólag a patkót fel lehet hajtani úgy hogy ne látszódjon. Ha meg már elköltöztél tökmindegy mit szólnak de őszintén szólva amíg velük élek én meghúznám magam.

Jó mondjuk anyámat nem zavarja, mikor hazamentem orrpiercinggel (mielőtt én is kapnám az ívet, én azt a cimpában lévő pici fehér kristály pöttyöt csináltattam) mondtam hogy csináltattam piercinget, azt mondta jól néz ki és ennyi.

2017. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

Én eddig azt hittem, hogy a 2000-es években kihaltak az ilyen hülyegyerekek.

Tévedtem.

2017. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen azon kattogsz, hogy szüleid mit szólnak? Hány agyilag 13 éves szinten vagy, az is tuti.
2017. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!