Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők, akik nem...

Azok a szülők, akik nem tudják kezelni, hogy a gyereküknek kapcsolata van felnőtt korában, azok mégis miért ilyen betegek?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, 21 évesen lett először barátnőm, apámtól "kikaptam", hogy ő ugy gondolja, hogy nekem még előbb az iskolát kéne elvégezni, mert ő tudja, hogy ezt a csajt csak fel akarják velem csináltatni. Meg különben is mekkora egy lotyó az, aki hagyja hogy ott aludjak.


Az egészben az volt az érdekes, hogy azt sem tudta, hogy ki a csaj, csak annyit tudott, hogy van valakim...HUSZONEGY ÉVESEN.


Ja meg hogy én milyen béna vagyok, mert neki annyi nője volt, hogy nekem akkor sem lesz annyi, ha kétszer élek is.


Na hát azóta eltelt pár év, most 28 leszek lassan, volt közbe két hosszabb kapcsolatom is, meg vagy 20 másik nővel kaland. Igaz külön élek és pesten és ráértem nők után kajtatni. :(


Most egy éve van barátnőm és már nagyon parádézik, hogy nem mutatom be a családomnak.


Nem képes elképzelni és megérteni, hogy nálunk nem lehetséges az, mint náluk, hogy van külön szoba, ahova el lehet vonulni, együttalvásról szó sem lehet.


Apám pénikbetegség miatt nagyon zárkózott és otthon van többnyire, anyám a vállalkozását csinálja gyakorlatilag mindig.


Ha odajön a csaj, apám napirendjébe ez annyira belezaravana, hogy össze is omlana.


Még képesek lennének azt mondani, hogy a csaj majd alszik keresztanyámnál, mert ő egyedül lakik egy nagy házba.


Első barátnőmnél is fél év után bejött a dolog, hogy majd esetleg hazaviszem, akkor apám 1 hétig nem szolt hozzám! Utána ÜZENTE MEG anyámmal, hogy majd átjöhet a csaj PÁR ÓRÁRA és majd amig én tanulok vizsgára addig ők beszélgetnek vele.


Természetesen nem került sor a látogatásra, szerencsére az a lány nem verte ki a hisztit emiatt. Mondjuk az ő családjánál is ott lehetett lenni, teljesen normálisan. Lehetett szexelni is.


Ja és második barátnőmnek is nagyon rosszul esett, hogy nem mutatom be :(


Na szóval, kedves ilyen szülök, mire jó ez, mi?


MIÉRT JÓ AZ, hogy egy ekkora alattomos gyökér vagy?


2017. jan. 7. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"MIÉRT JÓ AZ, hogy egy ekkora alattomos gyökér vagy?" Bácsi kérem! Ezt kinek tetszett irni??????
2017. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
"Azok a szülők, akik nem tudják kezelni, hogy a gyereküknek kapcsolata van felnőtt korában"---NEK
2017. jan. 7. 11:09
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Apáddal valami nincs rendben lelkileg - erre utal a pánikbetegsége is -, ez magyarázza a viselkedését.


De szerintem te legalább annyira problémás vagy, mint az apád.


A barátnöd jogosan várja el, hoyg bemutasd a családodnak.

Ha elmondod neki elöre, hogy milyen apád, akkor nem veheti rossz néven, ha bunkó vele, feltéve, hogy nem türöd szótlanul.


Emellett a helyedben nem ott-alvásos látogatást terveznék, hanem ebédre mentek és estig maradtok, ha normális a hangnem, ha meg nem elviselhetö, akkor akár az ebéd közben is fel lehet állni és otthagyni apádat. (Ha netána távolság túl nagy arra, hoyg egy nap alatt le lehessen bonyolítani a találkozást, akkor kiveszel egy szobát valahol egy éjszakára és nincs semmi probléma)


Szóval ahelyett, hoyg apád viselkedését töröd a fejed, inkább nézz (képletesen értve) a tükörbe és a saját hozzáállásodat vizsgáld meg alaposan és azt tedd rendbe.

2017. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

400km-es utazást nehéz megcsinálni ebédelősre...főleg, hogy nincs kocsim


IGEN, NINCS AUTÓM 28 ÉVESEN!!!!

2017. jan. 7. 11:19
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
verd meg őket
2017. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Fogadjunk, te vagy az, aki az öccsével lakik egy, a keresztanyádtól kapott lakásban Pesten, és emiatt folyamatosan hisztizik itt. Komolyan nem értem, 28 évesen mi a toszért nem bírsz már leakadni a szülőkről? Meg úgy általában a gyerekes hisztériázásról? Menjetek le keresztanyádhoz, úgyis tartozol neki ennyivel, onnan átugrotok egy órácskára a szüleidhez és kész. Vagy ahogy írták, kiveszel egy szobát, mentek reggel, jöttök este stb. A szüleid nem fognak megváltozni, fölösleges ezen túráztatni magad, felnőtt ember nem nyavalyog, hanem megoldja a problémát.
2017. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Igaza van az utolsó kommentelőnek.. Nem szégyen, ha nincs kocsid, akárhány évesen is, viszont ezek az irományaid alapján magadon is el kellene gondolkozni. Az utolsó kommentelő odaírta,hogy esetleg szobát bérelni, segíteni akar. Te pedig támadod.. Pedig egy nagyon jó ötletet adott azzal, hogy ebédre menjetek és aludjatok akár rokonnal, ha már egyedül él, vagy hotelben..
2017. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"IGEN, NINCS AUTÓM 28 ÉVESEN!!!!"


Mérnökként dolgozol, ugye? Képzeld, ismerek srácot, aki hasonló munkakörben 25 éves korára, saját erejéből vett használt, de kitűnő állapotban lévő, jó kocsit, egyévi munka után. Albérletben lakva, nem ajándék kéróban...Talán ez is valaki más hibája, hogy nem tudsz a pénzeddel bánni?

2017. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de hogyan van az, hogy eddig egyik barátnőmnél sem akadtak fenn azon, hogy odavisz egy fiut? Pedig kettő csajnál én voltam az első, akit odavittek? :O
2017. jan. 7. 11:35
 10/18 A kérdező kommentje:
hát 300 ezres fizetésből én is össze tudnám sporolni a kocsit meg fizetni a lakást. Főleg ha a munkahely ad még arra is pénzt, mert sok helyen adnak albérlettámogatást.
2017. jan. 7. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!