Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek rosszul esne ha azért...

Nektek rosszul esne ha azért nem mehetnétek a szüleitekkel kirándulni mert "nincs már hely"? (mert hívtak másokat)

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna menni velük, mert ilyenkor mindig nagyon jol szórakozok, de most kijelentették hogy nincs már hely az autóba, mert hívtak 2 ismerőst.(busszal nem tudok menni, mással meg nincs mivel) Egyértelműen azert hogy ne kelljen rám költeni, és ne menjek.Nem arról van szó hogy kettesben akarnak maradni, mert megy tesóm is.Nektek nem esne rosszul? 17/L
2017. jan. 7. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
De igen, nagyon rosszul esne, és ezentúl úgy állnék hozzájuk, ahogy ők hozzám, és az első adódó lehetőségnél elköltöznék, többé feléjük se nézve. Azért ez oltári nagy tahóság.
2017. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Máskor is ilyenek?
2017. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Velem is történt ilyen. Erdélybe mentek, készült családi kép is, ami azóta hatalmas becsben van, ki is rakták, épp csak én hiányzom róla, mert nem fértem be a kocsiba. Amúgy minden vágyam bejárni a világot, imádom a természetet, új helyeket megismerni, szép tájakat látni, tudják nagyon jól rólam. Ellenben velük mehetett az unokatesóm, aki telibe szarja ezeket, mobilfüggő. Amikor régebben elmentünk egy rövid sétára az erdőbe, egész végig a tabletjét nyomkodta... Ha nem látom el se hiszem. A lényeg a lényeg, rosszul esett nagyon.

És bazinagy bunkóság az ilyen.

2017. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

Az attól függ. Ha amúgy együtt szoktatok családilag menni nyaralni s abba aktív lelkes részt vevő vagy aki nem húzogatja sose a száját s így nem vettek számításba már a szervezés elejétől akkor igen rosszul esne.


De nem igen tudsz vele mit kezdeni maximum letisztázod velük szívesen mennél te is a következőre ne hagyjanak ki.


De ha mondjuk már megkérdeztek s anno nemet mondtál nekik valamiért és úgy szerveztek helyetted másokat be akik szívesen igent mondtak rá úgy már jobban le kell tudni nyelni ezt, így jártál.

2017. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
Szegény szülők. Lenne egy szabad hetük gyerekek nélkül, erre menni akarsz mindenképp.
2017. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
5. A tesóját vitték. Szövegértés...
2017. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5-ös, írtam a kérdésben hogy nem arról van szó hogy kettesben akarnak lenni mert megy a 10 éves tesóm is.
2017. jan. 7. 13:31
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
5-ös vagyok, nem olvastam végig. De akkor ez cumi :D
2017. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem esne jól. Bár én inkább a barátaimmal szoktam kirándulni.
2017. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező: te nem tudsz elmenni mással kirándulni? Merre mentek kirándulni, ahova te is mentél volna?
2017. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!