Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek rosszul esne ha azért...

Nektek rosszul esne ha azért nem mehetnétek a szüleitekkel kirándulni mert "nincs már hely"? (mert hívtak másokat)

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna menni velük, mert ilyenkor mindig nagyon jol szórakozok, de most kijelentették hogy nincs már hely az autóba, mert hívtak 2 ismerőst.(busszal nem tudok menni, mással meg nincs mivel) Egyértelműen azert hogy ne kelljen rám költeni, és ne menjek.Nem arról van szó hogy kettesben akarnak maradni, mert megy tesóm is.Nektek nem esne rosszul? 17/L
2017. jan. 7. 13:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%

"Egyértelműen azert hogy ne kelljen rám költeni, és ne menjek."

Mit kell rád külön költeni egy kiránduláson..?

2017. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Az én szüleim nem ilyen érzéketlen bunkók. Tehát soha nem fogom megtudni mit tennék ilyen helyzetben. Nincs arra részemről elfogadható magyarázat, hogy az egyik gyerekkel kivételeznek.
2017. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

Én szüleim is ha kitalálnak ilyet mindig úgy oldják meg hogy mindenki tudjon menni. Volt rá példa hogy egy autóval tudtuk megoldani és heten mentünk volna, akkor úgy oldottuk meg hogy néhányan elmentek busszal a helyszínhez közeli megállóig, és oda visszament értük autóval hogy mégse kelljen teljes utat megtenni két ember miatt.

Egyébként ez nekem is nagyon rosszul esne, egyszer volt olyan amikor nem vettem részt ilyenbe mert diákmunkára jártam és akkor mindkét hétvégi napon dolgoznom kellett, de azt nem is bántam, mert alapból olyan kirándulás volt ami engem nem is érdekelt szinte.

2017. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos, hogy ezek után soha többé nem mennék velük sehova, ha ilyen nyíltan ráznak le. Igen, nagyon rosszul esne, egészen pontosan bunkóságnak tartom. Sajnálom :(
2017. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%

Azért hívtak másokat, mert alapból nem családi kirándulást akartak, hanem a barátaikkal akarnak lenni egy kicsit. A tesódat meg "muszájból" vitték magukkal, mert még kicsi ahhoz, hogy otthon legyen egyedül, ha a szabad helyre te kerülsz.

Ha mindketten otthon maradtatok volna, akkor az nem tetszene, hogy lepasszolták neked a tesód, és akkor azért hőbörögnél a gyakorin.


" Egyértelműen azert hogy ne kelljen rám költeni, és ne menjek"


Nem minden rólad szól ám. Sőt, ez most pont, hogy a szüleidről szól, hogy ők az ismerőseikkel szeretnének lenni.

Te miért nem csinálsz programot a saját barátaiddal? A kicsit nem hagyhatták otthon, de feltételezték,hogy te vagy annyira nagylány, hogy nem picsogsz a neten, hanem éled az életed.


Amúgy,már meg ne sértődj, de egy NEM családi kiránduláson sokkal idegesítőbb egy tini, aki minden felnőtt beszélgetésbe beleszól,mert nagylánynak hiszi magát,mint egy kicsi, aki elvan egy bottal is órákig, és nem érdekli, hogy a szülei miről beszélgetnek.

2017. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon rosszul esne és jogos, h fáj. Alap, h először a teljes családdal számolunk és utána jöhetnek az ismerősök, ha beférnek. Sejted, h miért tették? az se mentené fel őket, de neked talán segíthetne...
2017. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%
Az első válaszoló szerint csak az, hogy a nagyobb gyereket, aki el van már magában otthon egyedül, nem úgy, mint a tíz éves, otthon hagyták, szóval szerinte ez már olyan nagy bosszút érdemel, hogy tán a szüleit is meg kéne tagadni. Eszed semmi ember.
2017. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy rosszul.

Mert ha a barátaikkal (vagy kettesben) akarna menni, az más kérdés, az természetes.

De hogy az egyik gyereket viszik, a másikat meg nem, az védhetetlen (kivéve, ha az egyik nem akar / nincs ideje elmenni).

2017. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%

"Egyértelműen azert hogy ne kelljen rám költeni"


ez azt jeleni, hogy ha kirándultok, akkor te minden vackot megvetetsz a szüleiddel, vagy csak a belépőket kell fizetni utánad?

2017. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
17, miért, szerinted ha a szülők tesznek magasról a gyerekükre, arra hogy szeretne menni, akkor megérdemlik hogy mikor nekik lenne rá szükségük akkor ott legyen? Én többet rájuk se nyitnám az ajtót
2017. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!