Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem rég vesztettem el a szüzességemet, és nem tudom, hogyan is közölhetném a szüleimmel. Tudom, hogyha jó a kapcsolat gyerek-szülő között akkor mindenképpen elkéne mondani. Nem régimódiak, és szerintem már sejtik is, hogy volt valami köztünk a barátommal. Félek a reakciójuktól. Szerintetek mit kéne tennem?
2017. jan. 7. 22:43
1 2 3
 1/22 Chris Lux válasza:
22%
Hátelöszőr egyiknek mond csak el, aki a vagànyabb/megértő. És ő vele mond el a pásiknak. Én is így csináltam. Anyukámnak szoltam és ő segített apumnak elmondani.
2017. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Chris Lux válasza:
0%
màsiknak*
2017. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
94%
Szerintem ezt nem kell a tudtukra adni, maximum ha rákérdeznek ,megmondod hogy már voltál fiúval.. :D
2017. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell elmondani.
2017. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
98%

Szerintem sem kell, de ha nagyon akarod nyugodtan:) nemesznek meg:D tudták hogy egyszer ez is eljön

Amúgy hány éves vagy?

2017. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem sem kell beharangozni...semmi értelme.ha nem kettyintgetsz össze vissza akkor nem fognak a leg kevésbé sem foglalkozni a nemi életeddel.
2017. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%

A szüleid talán az orrodra kötik, hogy mikor szexelnek?

A lényeg, h védekezz, mert ha baba lesz belőle, ahhoz már több közük van...

2017. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell azt nekik elmondani.
2017. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Carragher_x ***** válasza:
97%
Sehogy, ez a te magánügyed. Persze ha vmi kérdésed/problémád van ezzel kapcsolatban, akkor nyugodtan fordulj hozzájuk.
2017. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem hogy miért kéne megmondani. Ők bejelentik hogy mikor csinálják?
2017. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!